Translate the description into English (United States) using Google Translate?Translate the description back to Turkish (Turkey)

Kuantum Sanal Mağazacılık e-ticaret sitesine hoş geldiniz!Türkiye’de online alışverişin güvenli adresiyiz, en iyi fiyat, hızlı teslimat ve ödeme kolaylığı ile sizlere hizmet vermekteyiz.

Bilişim ve teknolojinin hemen her alanda ihtiyaçtan öte sorumluluk haline geldiği çağımızda, zamanın gerisinde kalmak yerine ötesine geçmek isteyen tüm bireylere hizmet veren şirketimiz edindiği deneyim ve müşteri odaklı çalışmalarıyla sektöründe lider konuma gelmiştir. Teknolojinin büyük önem kazandığı çağımızda sahip olduğumuz yüksek niteliklerle müşterilerimize sektörün en güvenilir, en kaliteli ve en verimli hizmetlerini sunuyoruz.

Misyonumuz; Koşulsuz müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı ve etik kuralları ile kurumlara ve bireylere yaygın ve kaliteli hizmet verirken, müşteri sadakati ve memnuniyeti, güvenlik, kararlılık ve hizmet açısından sektöre öncülük yapmak.

Vizyonumuz; Şirketimizin vizyonu, sürekli büyüyen bir müşteri portföyü oluşturarak, müşterilerimize verdiğimiz güvenin sürekliliğini sağlayıp, kazandığımızı tamamen işimizi geliştirmeye harcayarak ve kalite politikamızdan hiçbir koşul altında vazgeçmeden sektöre öncülük eden teknoloji altyapısı ve küresel ortakları ile Türkiye’nin en büyük e-ticaret şirketlerinden biri olmak.

Değerlerimiz; Faaliyetlerimizi çalışanlarımıza, müşterilerimize, iş ortaklarımıza ve topluma karşı etik, dürüst, şeffaf, doğru ve yasaların benimsediği değerler doğrultusunda planlıyor ve uyguluyoruz. Müşteri memnuniyeti, verimlilik, çalışan mutluluğu, kalite odaklılığı, sorumluluk ve imkansızı başarmayı en temel değerlerimiz olarak benimsiyoruz.
Welcome to the Quantum Virtual Merchandising e-commerce site!Adresiyiz secure online shopping in Turkey, best price, fast delivery and payments are serving you with ease.

Our company, which serves all individuals who want to go beyond the time, instead of staying behind, has become a leader in its sector with its experience and customer-oriented work in our age where information and technology have become more than just a responsibility in almost every field. We offer our customers the most reliable, highest quality and most efficient services in the sector with the high qualities we have in our age where technology is of great importance.

Our Mission; To lead the sector in terms of customer loyalty and satisfaction, security, determination and service, while providing widespread and high quality service to institutions and individuals with unconditional customer satisfaction-oriented service understanding and ethical rules.

Our vision; Our company's vision, creating a constantly growing client portfolio, providing the continuity of the trust we give to our customers win we completely by spending to develop our business and under no circumstances industry-leading technology infrastructure without sacrificing our quality policy and global partners to become one of Turkey's largest e-commerce company.

Our Values; We plan and implement our activities towards our employees, customers, business partners and society in line with ethical, honest, transparent, correct and legal values. We adopt customer satisfaction, efficiency, employee happiness, quality focus, responsibility and achieving the impossible as our most fundamental values.
Read more
Collapse
Loading…

What's New

Logo ve hakkımızda alanları güncellendi.
Read more
Collapse

Additional Information

Updated
August 24, 2020
Size
3.7M
Installs
10+
Current Version
2.0
Requires Android
5.1 and up
Content Rating
Everyone
Permissions
Offered By
Platin İnternet Hizmetleri Ltd. Sti
Developer
Adres: Maslak Mah. Eski Büyükdere Cad. No9/78 İz Plaza Giz Girişi Maslak /İstanbul
©2022 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersAbout Google Play|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.