
Jarek Rewiński
- Oznacz jako nieodpowiednią
Nie polecam Poczty Kwiatowej generalnie jako firmy. Zamówić i zapłacić bardzo łatwo, na dostarczeniu na czas już nikomu nie zależy. Dzień się kończy a życzenia złożone bez kwiatów. Następnym razem zwolnię się z pracy i sam kupię, będzie szybciej. Czat z konsultantem też nie działa z przyczyn pewnie zatrudnienia jednoosobowego.
1 osoba uznała tę opinię za pomocną

Dzony 85
- Oznacz jako nieodpowiednią
Nic tu nie można zamówić, podczas wyboru upominek wyskakuje błąd cały czas, bez upominki przejdzie dalej, kolejne problemy mam już 3 zamówienia nie opłacone bo pomimo że niby zapłacone jest to i tak pieniędzy nie bierze z konta i jest status przetwarzanie płatność... co za żenada

kostas kostas
- Oznacz jako nieodpowiednią
Mam same przykre doswiadczenia z Ta firma , jesli nie zamawiacie z duzym wyprzedzenien to powodzenie dojscia paczki na czas znikome . Ps. Paczka nawet nie wyslana a dzien doreczenia jest dzis...