ESTAPP

100+
Downloads
Content rating
Everyone
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image

About this app

ESTA’nın sunduğu concierge hizmetlerinden faydalanmak artık çok kolay. Yurt içinde ve yurt dışında dilediğiniz tüm hizmetlere ESTAPP uygulaması üzerinden rahatça ulaşabilirsiniz.
ESTAPP hayatınızı kolaylaştıracak her şeye sahip. Temizlik hizmetlerinden araç bakım muayeneye, gurme yemek siparişinden mobil pet bakımına; size özel 130’dan fazla concierge hizmetlere erişebilir, sosyal alanları kiralayabilir ve etkinlik programlarını kolayca takip edebilirsiniz.
BİNA İÇİ MEKANLAR
Yaşam başladıktan sonra bina içi mekanların tamamına kolayca erişim sağlayabilir; uygunluk durumlarını, erişimlerini ve ileri tarihlerde yapmayı planladığınız tüm toplantılarınız için rezervasyonlarınızı ESTAPP sayesinde hızlıca gerçekleştirebilirsiniz.
EVENT
Gerçekleşecek tüm etkinliklerden haberdar olup dilediğinize kaydolabilir; tarih, saat ve mekân detaylarını kolayca bulabileceğiniz ‘’Events’’ bölümünden etkinlikler hakkında merak ettiğiniz her şeyi öğrenebilirsiniz.
Updated on
Jan 26, 2022

Data safety

Safety starts with understanding how developers collect and share your data. Data privacy and security practices may vary based on your use, region, and age. The developer provided this information and may update it over time.
No data shared with third parties
Learn more about how developers declare sharing
This app may collect these data types
Personal info
Data is encrypted in transit
You can request that data be deleted

What's new

Hatalar giderildi.
Kullanıcı deneyimi iyileştirildi.