Translate the description into English (United States) using Google Translate?Translate the description back to Turkish (Turkey)

ÖNEMLİ..! Bu Uygulamanın Yazıcı Çıktıları. Sunmi V1, Sunmi V1s Cihazları ile çalışmaktadır.

LiveCARWASH Oto Yıkama Takip Otomasyonu, gerek yıkama şirketleri gerekse yıkama ekibi bulunduran restaurant, AVM, sinema, cafe, rezidans, iş merkezi gibi hizmet işletmeleri icin yıkama hizmetlerinde müşteri memnuniyetini sağlamanın en zor olduğu noktalardır.

Müşteri Memnuniyeti sağlamak zordur ama müşteri ile ilk temas ve son temas burada sağlanır. İyi yönetilmeyen bir yıkama ekibi size çok büyük zararlar verebilir.

Yıkama hizmetinde en yeni TEKNOLOJİ, mobilde Android TEKNOLOJİsi, webde en gelişmiş merkezi yönetim ekranı, yıkamada Android El Terminali ve Termal Bel Printerı ve ödeme noktası ekranıyla anahtar teslim çözüm, SMS Entegrasyonu, Muhasebe entegrasyonu, Oto Yıkama modülleriyle anahtar teslim çözüm LiveCARWASH'da. Polaris Dış Ticaret Ltd.Şti. mühendisliği ile geliştirilmiş LiveCARWASH şimdiye kadar geliştirilmiş en gelişmiş ve en basit kullanıma sahip oto yıkama otomasyonudur. Sistem iki paket olarak sunulur; 1 El Terminali + Android Yazılım + Bulut Yazılımı 2 Masa Üstü Yazıcı + Bulut Yazılımı.

Detaylı Bilgi İçin : +90 212 415 43 43
IMPORTANT..! Printouts of this application. Sunmi V1 works with Sunmi V1s Devices.
 
LiveCARWASH Car Wash Tracking Automation is the most difficult to achieve customer satisfaction in washing services for service companies such as restaurants, shopping malls, cinemas, cafes, residences and business centers with washing companies and washing crews.

Customer Satisfaction is hard to provide but first contact with customer and final contact is provided here. A well-managed washing team can give you great damage.

LiveCARWASH offers turn-key solution, SMS Integration, Accounting integration, Car Wash modules with the latest technology in the washing service, Android TECHNOLOGY on mobile, the most advanced central management screen on the web, Android Handheld Terminal and Thermal Waist Printer on the web and payment point display. Polaris Foreign Trade Co.Ltd. engineering developed LiveCARWASH is the most advanced and simplest use of car wash automation ever developed. The system is offered in two packages; 1 Handheld Terminal + Android Software + Cloud Software 2 Table Top Printer + Cloud Software.

For More Information: +90 212 415 43 43
Read more
Collapse
Loading...

What's New

tr-TR hatalar giderildi
Read more
Collapse

Additional Information

Updated
September 19, 2019
Size
15M
Installs
50+
Current Version
1.0.29
Requires Android
4.2 and up
Content Rating
Everyone
Permissions
Offered By
Polaris Dış Ticaret Ltd. Şti.
Developer
Yenidoğan Mah. 45/3 Sok. No:3/B Zeytinburnu İSTANBUL
©2019 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.