Gazetkowo: Gazetki Promocyjne

3.9
16.6K reviews
1M+
Downloads
Content rating
Everyone
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image

About this app

Gazetkowo to darmowa aplikacja do oszczędzania, gdzie znajdziesz aktualne gazetki, promocje i okazje ze sklepów Biedronka, Lidl, Kaufland, Dino, Action, Rossmann, Dealz i wielu innych!

Zastanawiasz się, gdzie znaleźć najnowsze gazetki i aktualne promocje z ulubionych sklepów? Gazetkowo to aplikacja z promocjami, gdzie gazetki i okazje często pojawiają się przed premierą w sklepach!

🔍 Szczegółowe wyszukiwanie – wyszukiwarka promocji i okazji pozwoli Ci przeszukiwać gazetki i promocje sklepów, takich jak Biedronka, Netto, Kaufland, Lidl, Carrefour czy Auchan. Znajdź interesujące gazetki i najlepsze okazje!

🛒 Lista zakupów – Gazetkowo do również darmowa aplikacja zakupowa. Lista zakupów z okazjami z gazetek z ulubionych sklepów, takich jak Lidl, Aldi, Biedronka, Action, Kik, Pepco czy Auchan. Dodaj produkty z gazetki i kontroluj zakupy. Gazetkowo to darmowa aplikacja do oszczędzania!

🤑 Porównywarka cen produktów – Nie wiesz, gdzie produkt jest najtańszy? Gazetkowo umożliwia przeglądanie promocji różnych sklepów, takich jak Biedronka, Carrefour, Netto czy Kaufland w celu porównania cen. Używaj naszej porównywarki, przeglądaj gazetki i kupuj mądrze!

💛 Ulubione sklepy – Twoje ulubione sklepy i ich gazetki w jednym miejscu! Wybieraj ulubione sklepy takie jak Lidl, Carrefour, Aldi czy Netto, a my powiadomimy Cię, kiedy pojawią się nowe gazetki lub aktualne promocje.

📍 Lokalne promocje – Dzięki Gazetkowo odnajdziesz gazetki z aktualnymi promocjami w najbliższym sklepie Biedronka, Kaufland, Rossmann czy Netto. Najświeższe gazetki z Twojej okolicy nigdy nie były tak łatwo dostępne!

📅 Powiadomienia o nowych gazetkach – Dzięki powiadomieniom nie przegapisz żadnej nowej gazetki z Biedronka, Netto, Kaufland, Stokrotka, Carrefour czy Auchan. Gazetkowo dostarcza Ci najnowsze gazetki prosto na telefon! Teraz zobaczysz wszystkie nowe promocje!

Korzyści z używania darmowej aplikacji z promocjami i gazetkami Gazetkowo:

Oszczędność czasu – Szybki dostęp do ulubionej gazetki z zaawansowaną wyszukiwarka. Nie ominą Cię żadne promocje!
💸 Oszczędność pieniędzy – Korzystaj z oferty w gazetkach sklepów takich jak Biedronka, Kaufland, Rossmann, Dino, Pepco i innych. Najlepsze okazje i promocje na wyciągnięcie palca.
💺 Komfort – Gazetki bez zbędnych papierów, zawsze w Twoim telefonie.
🤸‍♀️ Elastyczność – Spersonalizowana przez Ciebie lista zakupów i porównywarka cen. Najnowsze promocje z Twoich wybranych supermarketów – Auchan, Carrefour, Dino, Biedronka.

Gazetka Action, gazetka Kik, gazetka Pepco, gazetka Tedi, gazetka Rossmann, gazetka Biedronka, gazetka Kaufland, gazetka Groszek, gazetka Lidl i inne gazetki znajdziesz w aplikacji do oszczędzania Gazetkowo.

Top 20 sklepów w Polsce, których gazetki i promocje znajdziesz w Gazetkowo: Biedronka, Lidl, Kaufland, Netto, Stokrotka, Pepco, Auchan, Carrefour, Żabka, Rossmann, Intermarché, Dino, Castorama, Media Markt, Leroy Merlin, Action, Tedi, Dealz, Aldi i Delikatesy Centrum.

Pobierz Gazetkowo za darmo i zanurz się w świecie, w którym znajdziesz aktualne gazetki oraz nowe promocje z takich sklepów jak Biedronka, Kaufland, Netto, Stokrotka, Carrefour, Lidl i Auchan! Gazetkowo – Twoja aplikacja do zakupów!
Updated on
Jun 6, 2024

Data safety

Safety starts with understanding how developers collect and share your data. Data privacy and security practices may vary based on your use, region, and age. The developer provided this information and may update it over time.
This app may share these data types with third parties
Location, App activity, and Device or other IDs
This app may collect these data types
Messages, App activity and 2 others
Data isn’t encrypted
You can request that data be deleted

Ratings and reviews

3.7
16.4K reviews
zuzia
November 11, 2020
i thought that it will be so much better
4 people found this review helpful
Gazetkowo – Gazetki promocyjne, Promocje, Sklepy
March 11, 2021
Hi, we are sorry to hear that :( Please let us know what exactly did you not like about our app at contact@promotons.com, so we could improve it based on your feedback.
V Ganesh
September 26, 2023
good
1 person found this review helpful
Gazetkowo – Gazetki promocyjne, Promocje, Sklepy
September 30, 2023
Bardzo dziękujemy za wysoką ocenę! Pozdrawiamy :)
Rob
August 25, 2023
Denerwujące są zmieniające się podpowiedzi w polu do szukania. Przeglądam listę gazetek czy produktów, a uwaga rozpraszana jest przez te migające podpowiedzi (a niczego nie szukam i nic nie wpisywałem w tym polu).
Gazetkowo – Gazetki promocyjne, Promocje, Sklepy
August 28, 2023
Dziękujemy za podzielenie się z nami opinią. Dołożymy wszelkich starań, żeby poprawić funkcjonowanie wyszukiwarki i czytelność aplikacji. Zachęcamy do kontaktu mailowego kontakt@gazetkowo.pl i zgłaszanie konkretnych oczekiwań co do aplikacji :) Pozdrawiamy serdecznie!

What's new

Nowa, całkowicie odświeżona wersja Gazetkowa, a w niej:

✔️ Nowy, świeży wygląd
✔️ Nowa zakładka Okazje, w której znajdziesz najciekawsze oferty z Twoich ulubionych sklepów
✔️ Nowa Lista zakupów, dzięki której jeszcze łatwiej zaplanujesz zakupy
✔️ Szybkość - znacząco przyśpieszyliśmy działanie aplikacji
✔️ I wiele więcej :)

To dopiero początek: w kolejnych tygodniach wprowadzimy kolejne nowości :)

Dziękujemy, że jesteście z nami!
Pozdrawiamy,
Zespół Gazetkowo.pl