RTV Pendimi

Rtv Pendimi - Një nga mediumet e parë islame në gjuhën shqipe.
Në këtë aplikacion ju mund të dëgjoni Kanalin 1 i cili transmeton programe të ndryshme edukative dhe fetare, Kanalin 2 i cili transmeton 24 orë Kur'an nga lexues të ndryshëm botëror dhe Televizioni Pendimi me programe të ndryshme edukative fetare dhe emisione të drejtpërdrejta.

Më pranë të vërtetës me aplikacionin Rtv Pendimi
Read more
Collapse
4.8
208 total
5
4
3
2
1
Loading…

What's New

Verzioni ri vjen me dizajn te ri
Read more
Collapse

Additional Information

Updated
January 11, 2021
Size
5.8M
Installs
10,000+
Current Version
5.0
Requires Android
4.2 and up
Content Rating
Everyone
Permissions
Offered By
Rtv Pendimi
©2021 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.