RadioDeqani

Translate the description into English (United States) using Google Translate?Translate the description back to German (Germany)

Mirë se erdhët në RadioDeqani zëri i Muzikës Shqipe Radion e Mbar Shqiptare.
Radio Deqani filloi për herë të parë në 18.12.2007 në orën 20:00 vetëm në programet e fillimit, ku kjo radiostacion iu dha besimi i shumë miqve, dëgjuesve dhe bashkatdhetarëve të tjerë në mbarë botën. Radio Deqani do të jetë një radio stacion i pakapërcyeshëm, do të ketë programe inovative për të gjitha moshat. Nuk është aq e rëndësishme që na dëgjon, të moshuar apo të rinj, të gjithë do të kenë pjesën e tij në stacionin tonë të bukur të radios.

Radio Deqani ka qendrën e saj në wien - Austri, me një staf të vërtetë profesional ku ju mund të vërtetoni vetes punën dhe profesionalitetin tonë duke filluar nga dhjetori. Prej kësaj kohe Radio Deqani do të ngrejë zërin me emisione të rregullta për ju. Motoja e Radio Deqani është: Me ne , gjithëmon afër vendlindjes suaj.

Muzika më e përzgjedhur dhe autentike shqiptare. Me Radio Deqani ju jeni argëtuar me lehtësi dhe më pranë atdheut tuaj. Kjo radio transmetohet vetëm përmes lidhjes së internetit për momentin,edhe pse ne do të transmetojmë edhe në valët dixhitale tokësore nga partnerët tanë.
Për më tepër, së shpejti do të dëgjojmë në të gjithë territorin e Republikës së Kosovës dhe përtej ku jetojnë shqiptarët.
KONTAKT:
Mobil: +43 6603210770
Fax: +43 19666391
E-Mail: radiodeqani@outlook.com
E-Mail: info@radiodeqani.net
E-Mail: info@radiodeqani.com
E-Mail: info@radiodeqani.eu
Web: radiodeqani.com
radiodeqani.info
radiodeqani.net
radiodeqani.eu
Mirë se erdhët në RadioDeqani zëri i Muzikës Shqipe Radion e Mbar Shqiptare.
Radio Deqani filloi për herë të parë në 18.12.2007 në orën 20:00 vetëm në programet e fillimit, ku kjo radiostacion iu dha besimi i shumë miqve, dëgjuesve dhe bashkatdhetarëve të tjerë në mbarë botën. Radio Deqani do të jetë një radio stacion i pakapërcyeshëm, do të ketë programe inovative për të gjitha moshat. Nuk është aq e rëndësishme që na dëgjon, të moshuar apo të rinj, të gjithë do të kenë pjesën e tij në stacionin tonë të bukur të radios.

Radio Deqani ka qendrën e saj në vienna - Austri, me një staf të vërtetë profesional ku ju mouth të vërtetoni vetes punën dhe profesionalitetone tonë duke filluar nga dhjetori. Prej kësaj kohe Radio Deqani do të ngrejë zërin me emisione të rregullta për ju. Motoja e Radio Deqani është: Me, gjithëmon afër vendlindjes suaj.

Muzika më e përzgjedhur dhe autentike shqiptare. Me Radio Deqani ju jeni argëtuar me lehtësi dhe më pranë atdheut tuaj. Kjo radio transmetohet vetëm përmes lidhjes së internetit për momentin, edhe pse ne do të transmetojmë edhe në valët dixhitale tokësore nga partnerët tanë.
Për më tepër, së shpejti do të dëgjojmë në të gjithë territorin e Republikës së Kosovës dhe përtej ku jetojnë shqiptarët.
CONTACT:
Mobile: +43 6603210770
Fax: +43 19666391
E-mail: radiodeqani@outlook.com
E-Mail: info@radiodeqani.net
E-mail: info@radiodeqani.com
E-Mail: info@radiodeqani.eu
Web: radiodqani.com
          radiodeqani.info
          radiodeqani.net
          radiodeqani.eu
Read more
Collapse
Loading…

Additional Information

Updated
October 29, 2018
Size
11M
Installs
10+
Current Version
2.0
Requires Android
4.1 and up
Content Rating
Everyone
Interactive Elements
Users Interact, Shares Location
Permissions
Offered By
RadioDeqani
©2020 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.