Canlı Okey - Okey Oyna

5K+
Downloads
Content rating
Everyone
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image

About this game

Canlı Okey Oyna - Online Okey`in Tadı Realokey`de Sohbetli Okey ortamı

Kaliteli Zamanmı geçirmek istiyorsunuz Sizi Play Store Uygulamasının En Güvenli, Hızlı, Eğlenceli, Canlı Okey`in Tek Kaliteli adresi Real Okeye sizleride bekliyoruz.
Kuruldugu ilk günden beri her konuda kendini yenileyen, kendini geliştiren, Sade ama dopdolu içerigi ile göze hitap eden tek site olma, özelligini koruyor.
Kaliteli sohbet, Güvenli ortam, Canlı sorunsuz bir okey keyfi...Aylık yapılan büyük turnuvalarımızla her zaman 1 adım öndeyiz.
Sadece Online okey`mi? tabiki hayır güzel arkadaşlıkların, kaliteli dj leri ile dopdolu yayınları olan bir Okey Oyun platformu. Siteye girişinizden itibaren ilgi alakanın kaliteli ekibin farkını yaşıycagınız bir dünya.

Kaliteli sohbet, Güvenli ortam, Canlı sorunsuz bir okey keyfi..Masalarımızda oyunlarımız 2, 3, 4 kişilik olup 10, 20, 50 lik, renkli renksiz özelliklerini kendiniz ayarlayabilir arkadaşlarınızla kendi masanızı kurabilir sohbet ve müzik eşliginde okey oynamanınkeyfine varabilirsiniz Aylık yapılan büyük turnuvalarımızla her zaman 1 adım öndeyiz. Kaliteli bir ekip titiz, calışma sonucu sitemizde ödüllü turnuvalar yapılır. 2 kişilik masalarda eşleştirme sıkı rakiplerle tam bir heyecan fırtınası sizi bekliyorSitemize girişten itibaren Gold üye olarak sizin isteklerinize önem verilir renginiz yazı tıpınıze kadar siz karar verirsiniz. Bu anlattıklarımı birebir yaşamak, deneyimlemek istiyorsanız Sohbetin, Canlı Okeyin Tek Adresine bu güzel aileye sizleride bekliyoruz... Bizde öncelik Saygı, Dürüstlük, Sevgidir..

Google chrome web mağazasında bulunan sayfalarımızı play store de paylaşmak istiyorum gooole arama sonuçlarında sitemizi aşağıdaki aramalardan google web mağazası sayfalarımızdan bulabilirsiniz.
chrome web maza girişlerimiz online okey canlı okey okey oyna gibi arama sonuclarında bize ulaşabilrisinizOyunumuzda sorun yaşadıgınız taktirde yönetim ekibine sorunlarınızı bildirebilrisiniz. türkiyenin tek real okey sitesi realokey.com adresidir.
Updated on
Sep 11, 2020

Data safety

Safety starts with understanding how developers collect and share your data. Data privacy and security practices may vary based on your use, region, and age. The developer provided this information and may update it over time.
No data shared with third parties
Learn more about how developers declare sharing
No data collected
Learn more about how developers declare collection

What's new

-Canlı Okey -
-Okey Oyna -
-Online Okey Oyna -
- 1000 puanlı eşli okey oyunları her akşam 18:00 02:00 saatleri arasında her gün -