3.1
1.63K reviews
100K+
Downloads
Content rating
Everyone
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image

About this app

RxMediaPharma® Mobile Sürüm 1.70, online hizmet sunan interaktif bir ilaç bilgi kaynağıdır. Kullanıcılarına okunması kolay, kullanıcı dostu ara yüzü aracılığıyla güvenilir bilgi sağlar. Bu uygulamadan sadece lisanslı RxMediaPharma® İnteraktif İlaç Bilgi Kaynağı kullanıcıları lisans hakkı süresince yararlanabilirler. Diğer kullanıcılar için süre kısıtlı kullanım 7 gün ile sınırlıdır.

RxMediaPharma® İnteraktif İlaç Bilgi Kaynağı hekim, eczacı ve sağlık sektöründe çalışan diğer sağlık profesyonellerine tedavide güncel olarak kullanılmakta olan ilaçlar ve bunları içeren farmasötik müstahzarlar (preparatlar) hakkında bilgi sağlamak üzere tasarlanmış bilgisayar ortamında çalışan geniş kapsamlı bir ilaç bilgi kaynağıdır. Tasarımında büyük bölümü sağlık alanında verilen eğitimin sorun ve eksikliklerinden kaynaklanan ülkemize özgü koşul ve gereksinimler göz önüne alınmıştır. Bu bakımdan, RxMediaPharma® İnteraktif İlaç Bilgi Kaynağı tıp, eczacılık, diş hekimliği ve hemşirelik gibi sağlık alanında hizmet vermek üzere eğitim gören öğrencilerin ilaçlar hakkında teorik ve uygulamaya yönelik bilgi alabilecekleri bir kaynak olma özelliğine de sahiptir.

RxMediaPharma® aşağıdaki modülleri içermektedir:
Müstahzarlar
Etkin Maddeler
Endikasyonlar
Firmalar
Sözlük
Laboratuvar Verileri
Farmakolojik Grup Yapısı
ATC Sınıflandırma Sistemi
Sorgulama
e-Kitaplar
ICD-10
Sağlık Uygulama Tebliği (SUT)
Yeni Müstahzarlar
Gelecek Fiyatlar

Türkiye'de 20.000'den fazla serbest eczane, aile sağlığı merkezleri, muayenehaneler ve hastanelerin yanı sıra Sağlık Bakanlığı, Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK), ilaç firmaları ve akademik kuruluşlar tarafından kullanılmaktadır.

Bu üstün nitelikleri ile RxMediaPharma®, tüm sağlık profesyonellerinin doğru ve hızlı kararlar almalarında önemli bir yardımcıdır.

-------------------------------------------

RxMediaPharma® Mobile is an online interactive drug information resource. It provides easy-to-read, in-depth, authoritative information for consumers via its robust, user-friendly, interactive software.

Used by many hospitals and over 20,000 retail pharmacies and medical clinics in Turkey as well as government and Social Security Institution (SGK), pharmaceutical manufacturers and academic institutions, RxMediaPharma® helps healthcare professionals.
Updated on
Feb 21, 2024

Data safety

Safety starts with understanding how developers collect and share your data. Data privacy and security practices may vary based on your use, region, and age. The developer provided this information and may update it over time.
No data shared with third parties
Learn more about how developers declare sharing
No data collected
Learn more about how developers declare collection
Data is encrypted in transit
You can request that data be deleted

Ratings and reviews

3.3
1.58K reviews
Legal Drug Dealer
October 18, 2022
Eczacılık öğrencisiyim, bana bir lisans no verildi fakat "cihaz için maksimum kayıt sayısı dolu" hatası veriyor başka bir kayıt olmamasına rağmen. Aynı sorun diğer arkadaşlarımda da oldu. Düzeltildiği takdirde 5 yıldız vereceğim.
Did you find this helpful?
GEMAŞ Genel Mühendislik Mekanik San. ve Tic. A.Ş.
October 18, 2022
Merhaba, Lisanslarınız ile tekrar kontrol sağlayabilirsiniz. İlginize teşekkür eder, sağlıklı günler dileriz.
Tareq
October 13, 2021
Neden artik ücretsiz değil
Did you find this helpful?
GEMAŞ Genel Mühendislik Mekanik San. ve Tic. A.Ş.
October 14, 2021
Temel özelliklerin ücretsiz sunulduğu bu uygulama için 30'dan fazla eczacı ve yazılım geliştiricinin içinde bulunduğu bir ekip ayrıntılı ilaç ve içerik verilerini sunmak için sürekli olarak çalışıyor. Tam sürümün öğrenciler ve akademisyenlere tamamen ücretsiz sunulduğunu da eklemek isteriz. Anlayışınız için teşekkür eder, sağlıklı günler dileriz.
Süleyman K
September 12, 2021
Mükemmel hazırlanmış, içeriği muhteşem olan program... Ücret kısmı düşürülmeli bence hatta reklamlar ile belli bir kesimi ücretsiz yapılırsa mükemmel ötesi olur... Emeği geçenlere teşekkürler...
2 people found this review helpful
Did you find this helpful?
GEMAŞ Genel Mühendislik Mekanik San. ve Tic. A.Ş.
September 12, 2021
Bu konu üzerinde çalışıyoruz, İlginize teşekkür eder, sağlıklı günler dileriz.