Sepetix - Fiyat Karşılaştırma

Contains ads
10K+
Downloads
Content rating
Everyone
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image

About this app

Market alışverişi öncesinde market fiyatlarını karşılaştır, aktüel ürünleri, indirimleri ve kampanyaları takip et, fırsatlarını kaçırma!
Sepetix; Market alışveriş listenizdeki tüm ürünler üzerinden market fiyatlarını karşılaştırır. Alışveriş listenizdeki ürünlerin fiyatlarını market market karşılaştırdığı gibi en ucuz alışveriş listesi oluşturabilmeniz için size yardımcı olur. Sepetix ile market fiyat karşılaştırma yapabildiğiniz gibi aynı zamanda market indirimleri, kampanyalar ve marketlerin aktüel ürünlerinden haberdar olursunuz.
Hangi marketin daha ekonomik olduğunu anlamak için market fiyatlarını ayrı ayrı karşılaştırmak, marketlerin altüel katalog ve indirim broşürleri incelemek, market fiyat karşılaştırmasını anlık inceleyip fiyatları karılaştırmak gerekir. En ucuz market fiyatlarını bulmak için market market dolaşmanız gerekmiyor. Sepetix ile market fiyat karşılaştırması yaparak en ucuz ve indirimli market fiyatlarına anında ulaşabilirsiniz. Market indirim broşürleri, aktüel ürünler, market indirimleri ve kampanyaları takip ederek en ucuz market fiyatlarına ulaşabilir ve fiyat karşılaştırma yapabilirsiniz.
Market fiyatlarını karşılaştırmak ve aktüel ürünleri takip etmek oldukça fazla zaman alır. Sepetix, market alışveriş listenizdeki ürünlerin toplam fiyatları üzerinden tek seferde market fiyat karşılaştırma yapmanızı sağlar. Ekonomik fiyatı olan marketi bulmak için market fiyatlarını karşılaştırmak sadece dakikalarınızı alır. Aynı zamanda aktüel ürünler, market indirimleri, market broşürleri ve katalogları, indirimli fiyatlar ile kampanyalara ulaşabilirsiniz. İsterseniz ürünleri sesli aratarak ya da market ürününün barkodunu taratarak kolayca bulabilir, anında market fiyatlarını karşılaştırabilirsiniz. Migros, Carrefour, Getir, Yemeksepeti Banabi, İstegelsin, A101, Şok gibi marketçilikte öncü marketlerin market fiyatlarını karşılaştırmak, aktüel ürünleri, indirimleri ve fırsatları yakalamak Sepetix’le çok kolay.
Sepetix ile hızlı ve akıllı market fiyat karşılaştırma yapmak çok kolay. Sepetix'i alışık olduğunuz Migros Sanal Market, CarrefourSa Online Market, İstegelsin, A101 Kapıda, Cepte Şok, Tazedirekt, Happy Center, Getir, Yemeksepeti Banabi, Hepsiburada, Hepsiexpress, BİSU, Migros Hemen, Trendyol, N11, Cimri, Akakçe, Gittigidiyor market uygulamaları gibi kullanırsın ve fiyatları karşılaştırırsın. Market alışveriş listesi oluşturabilir, fiyatı indirimde olan ürünlerin market fiyatlarını karşılaştırarak en ucuz ve ekonomik market alışverişini yapabilirsin. Sepetix indirimde olan ürünler için market fiyat karşılaştırması yaparak en ucuz alışverişi yapmanı sağlar. Çeşitli kategorilerinde bulunan ürünleri market fiyat karşılaştırma yapmak üzere sepetine atarsın. Market fiyat karşılaştırma öncesinde istersen fiyat karşılaştırması yapmak istediğin ürünleri sesli arama yaparak ya da market ürünlerinin barkodunu taratarak da alışveriş listene ekleyebilirsiniz. Sepetix oluşturduğun alışveriş listesindeki ürünleri analiz ederek market fiyatlarını karşılaştırır. Şu an uygulamada bulunan Migros Sanal Market, Carrefoursa Online Market, Getir, Yemeksepeti Banabi, İstegelsin, A101 Kapıda, Cepte Şok gibi marketlerin en uygun fiyatı olan ürünleri için market fiyat karşılaştırma yapabilirsin. Market fiyat karşılaştırma sonrasında en ekonomik market alışveriş listesini popüler not uygulamalarından birine kaydedersiniz; ister Whatsapp gibi mesajlaşma uygulamalarıyla paylaşırsınız, isterseniz de ürünlere hızlı bir şekilde giderek üyesi olduğunuz Migros Sanal Market, Carrefoursa Online Market, Getir, Yemeksepeti Banabi, İstegelsin, A101 Kapıda, Cepte Şok gibi çevrimiçi marketlerdeki sepetlerinizi doldurabilirsiniz ve fiyat karşılaştırması yaparak alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.
Sepetix ile market indirimleri, kampanya, fırsatlar ve aktüel ürünlerden anında haberdar olun, indirimli ve en ucuz fiyatlı market ürünlerini dakikalar içerisinde bulun.

Sepetix. Sepetini Seç!
Updated on
May 31, 2022

Data safety

Safety starts with understanding how developers collect and share your data. Data privacy and security practices may vary based on your use, region, and age. The developer provided this information and may update it over time.
No data shared with third parties
Learn more about how developers declare sharing
No data collected
Learn more about how developers declare collection
Data isn’t encrypted
Data can’t be deleted

What's new

Bu güncellemede performans iyileştirmeleri yaptık. Daha iyi bir kullanıcı deneyimi için Sepetix'i geliştirmeye devam ediyoruz.