Sepetix - Fiyat Karşılaştırma

Translate the description into English (United States) using Google Translate?Translate the description back to Turkish (Turkey)

Market alışverişi öncesinde market fiyatlarını karşılaştır, aktüel ürünleri, indirimleri ve kampanyaları takip et, fırsatlarını kaçırma!
Sepetix; Market alışveriş listenizdeki tüm ürünler üzerinden market fiyatlarını karşılaştırır. Alışveriş listenizdeki ürünlerin fiyatlarını market market karşılaştırdığı gibi en ucuz alışveriş listesi oluşturabilmeniz için size yardımcı olur. Sepetix ile market fiyat karşılaştırma yapabildiğiniz gibi aynı zamanda market indirimleri, kampanyalar ve marketlerin aktüel ürünlerinden haberdar olursunuz.
Hangi marketin daha ekonomik olduğunu anlamak için market fiyatlarını ayrı ayrı karşılaştırmak, marketlerin altüel katalog ve indirim broşürleri incelemek, market fiyat karşılaştırmasını anlık inceleyip fiyatları karılaştırmak gerekir. En ucuz market fiyatlarını bulmak için market market dolaşmanız gerekmiyor. Sepetix ile market fiyat karşılaştırması yaparak en ucuz ve indirimli market fiyatlarına anında ulaşabilirsiniz. Market indirim broşürleri, aktüel ürünler, market indirimleri ve kampanyaları takip ederek en ucuz market fiyatlarına ulaşabilir ve fiyat karşılaştırma yapabilirsiniz.
Market fiyatlarını karşılaştırmak ve aktüel ürünleri takip etmek oldukça fazla zaman alır. Sepetix, market alışveriş listenizdeki ürünlerin toplam fiyatları üzerinden tek seferde market fiyat karşılaştırma yapmanızı sağlar. Ekonomik fiyatı olan marketi bulmak için market fiyatlarını karşılaştırmak sadece dakikalarınızı alır. Aynı zamanda aktüel ürünler, market indirimleri, market broşürleri ve katalogları, indirimli fiyatlar ile kampanyalara ulaşabilirsiniz. İsterseniz ürünleri sesli aratarak ya da market ürününün barkodunu taratarak kolayca bulabilir, anında market fiyatlarını karşılaştırabilirsiniz. Migros, Carrefour, Getir, Yemeksepeti Banabi, İstegelsin, A101, Şok gibi marketçilikte öncü marketlerin market fiyatlarını karşılaştırmak, aktüel ürünleri, indirimleri ve fırsatları yakalamak Sepetix’le çok kolay.
Sepetix ile hızlı ve akıllı market fiyat karşılaştırma yapmak çok kolay. Sepetix'i alışık olduğunuz Migros Sanal Market, CarrefourSa Online Market, İstegelsin, A101 Kapıda, Cepte Şok, Tazedirekt, Happy Center, Getir, Yemeksepeti Banabi, Hepsiburada, Hepsiexpress, BİSU, Migros Hemen, Trendyol, N11, Cimri, Akakçe, Gittigidiyor market uygulamaları gibi kullanırsın ve fiyatları karşılaştırırsın. Market alışveriş listesi oluşturabilir, fiyatı indirimde olan ürünlerin market fiyatlarını karşılaştırarak en ucuz ve ekonomik market alışverişini yapabilirsin. Sepetix indirimde olan ürünler için market fiyat karşılaştırması yaparak en ucuz alışverişi yapmanı sağlar. Çeşitli kategorilerinde bulunan ürünleri market fiyat karşılaştırma yapmak üzere sepetine atarsın. Market fiyat karşılaştırma öncesinde istersen fiyat karşılaştırması yapmak istediğin ürünleri sesli arama yaparak ya da market ürünlerinin barkodunu taratarak da alışveriş listene ekleyebilirsiniz. Sepetix oluşturduğun alışveriş listesindeki ürünleri analiz ederek market fiyatlarını karşılaştırır. Şu an uygulamada bulunan Migros Sanal Market, Carrefoursa Online Market, Getir, Yemeksepeti Banabi, İstegelsin, A101 Kapıda, Cepte Şok gibi marketlerin en uygun fiyatı olan ürünleri için market fiyat karşılaştırma yapabilirsin. Market fiyat karşılaştırma sonrasında en ekonomik market alışveriş listesini popüler not uygulamalarından birine kaydedersiniz; ister Whatsapp gibi mesajlaşma uygulamalarıyla paylaşırsınız, isterseniz de ürünlere hızlı bir şekilde giderek üyesi olduğunuz Migros Sanal Market, Carrefoursa Online Market, Getir, Yemeksepeti Banabi, İstegelsin, A101 Kapıda, Cepte Şok gibi çevrimiçi marketlerdeki sepetlerinizi doldurabilirsiniz ve fiyat karşılaştırması yaparak alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.
Sepetix ile market indirimleri, kampanya, fırsatlar ve aktüel ürünlerden anında haberdar olun, indirimli ve en ucuz fiyatlı market ürünlerini dakikalar içerisinde bulun.

Sepetix. Sepetini Seç!
Compare market prices before grocery shopping, follow current products, discounts and campaigns, don't miss your opportunities!
Basketix; Grocery compares market prices over all the products on your shopping list. It helps you to create the cheapest shopping list as well as comparing the prices of the products in your shopping list from market to market. With Sepetix, you can compare market prices and at the same time, you will be informed about market discounts, campaigns and current products of the markets.
In order to understand which market is more economical, it is necessary to compare the market prices separately, to examine the alternative catalogs and discount brochures of the markets, to examine the market price comparison instantly and to compare the prices. You don't have to go around the market to find the cheapest market prices. You can instantly access the cheapest and discounted market prices by comparing market prices with Sepetix. By following market discount brochures, current products, market discounts and campaigns, you can reach the cheapest market prices and compare prices.
It takes a lot of time to compare market prices and keep track of current products. Sepetix allows you to compare market prices over the total prices of the products in your grocery shopping list at once. It only takes minutes to compare market prices to find the market with the economical price. At the same time, you can reach current products, market discounts, market brochures and catalogues, discounted prices and campaigns. If you want, you can easily find the products by voice search or scanning the barcode of the market product, and you can compare the market prices instantly. With Sepetix it is very easy to compare the market prices of leading markets such as Migros, Carrefour, Getir, Yemeksepeti Banabi, Istegelsin, A101, Şok, and to catch current products, discounts and opportunities.
It is very easy to make fast and smart market price comparisons with Sepetix. You are familiar with Sepetix, Migros Virtual Market, CarrefourSa Online Market, Istegelsin, A101 at the Door, Cepte Shock, Tazedirekt, Happy Center, Bring, Yemeksepeti Banabi, Hepsiburada, Hepsiexpress, BİSU, Migros Immediately, Trendyol, N11, Cimri, Akakçe, Gittigidiyor market You use it like apps and compare prices. You can create a grocery shopping list, compare the market prices of the products with discounted prices and do the cheapest and most economical grocery shopping. Sepetix allows you to make the cheapest shopping by comparing market prices for products that are on sale. You add the products in various categories to your cart for market price comparison. Before the market price comparison, you can add the products you want to compare the prices with to your shopping list by making a voice search or scanning the barcode of the market products. Sepetix analyzes the products in the shopping list you create and compares market prices. You can compare market prices for the most affordable products of markets such as Migros Virtual Market, Carrefoursa Online Market, Getir, Yemeksepeti Banabi, İstegelsin, A101 Door, Cepte Şok, which are currently available in the application. After market price comparison, you save the most economical grocery shopping list in one of the popular note apps; Whether you share with messaging applications such as Whatsapp, or you can quickly go to the products, you can fill your baskets in online markets such as Migros Virtual Market, Carrefoursa Online Market, Getir, Yemeksepeti Banabi, İstegelsin, A101 Door, Cepte Şok, and complete your shopping by comparing prices.
Be instantly informed about market discounts, campaigns, deals and current products with Sepetix, and find discounted and cheapest priced market products within minutes.

Basketix. Choose Your Cart!
Read more
Collapse
Loading…

What's New

Bu güncellemede altüel ürünleri yeniden tasarlamak için kapattık. Daha iyi bir kullanıcı deneyimi için Sepetix'i geliştirmeye devam ediyoruz.
Read more
Collapse

Additional Information

Updated
August 31, 2021
Size
50M
Installs
10,000+
Current Version
1.0.0
Requires Android
6.0 and up
Content Rating
Everyone
Permissions
Offered By
Sepetix
©2022 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersAbout Google Play|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.