Miesięcznik Dealer

100+
Downloads
Content rating
Everyone
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image

About this app

Miesięcznik „Dealer” to jedyne na rynku pismo poświęcone w 100 proc. tematyce zarządzania autoryzowaną stacją dealerską. „Dealer” to ściśle sprofilowane, biznesowe wydawnictwo, dedykowane właścicielom, menedżerom i szefom poszczególnych działów firm dealerskich. Pismo skierowane jest także do firm z rynku otoczenia dealerskiego, takich jak ubezpieczyciele, banki, leasingi, firmy lakiernicze, olejowe, informatyczne.

W magazynie opisywane są sprawy rentowności całej stacji oraz jej działów (salon aut nowych, serwis, blacharnia-lakiernia dział F&I, dział samochodów używanych), a także prognozy na temat nowych źródeł dochodu dealera i przyszłości rynku samochodowego w Polsce i Europie. Całość wzbogacają liczne badania (m.in. „Dealerski PMI”, Badanie Satysfakcji Dealerów Samochodów), raporty i rankingi salonów, serwisów czy dealerskich działów F&I. Dzięki temu „Dealer” pełni w branży rolę ekspercką i analityczną. Jest również dla dealerów źródłem inspiracji, pomysłów i dobrych praktyk, które dziennikarze miesięcznika zbierają dla Czytelników z całego dealerskiego świata. Zaś dzięki współorganizacji największych branżowych imprez w Polsce (Kongres Dealerów, Forum TOP100, Salon&Serwis) wydawnictwo integruje rodzime środowisko dealerskie w kraju.

Dziennikarze miesięcznika „Dealer” analizują na łamach gazety ogólną sytuację na rynku dealerskim (w tym optymizm branży dealerskiej, tzw. Dealerski PMI) oraz konkretne zagadnienia z nim związane. Opisują także dobre praktyki dealerskie zarówno z kraju, jak i z zagranicy. Publikowane materiały wzbogacone są komentarzami i opiniami dealerów oraz ekspertów.

W każdym wydaniu „Dealera” publikowany jest wiodący artykuł miesiąca, który w obszerny i szczegółowy sposób prezentuje ważne dla dealerów zagadnienie, a także pogłębiony wywiad uzupełniający temat. Czytelnicy znajdują w magazynie także liczne artykuły m.in. na temat rentowności sprzedaży samochodów, organizacji działu F&I, serwisu mechanicznego, kwestii zatrudnienia w stacjach dealerskich czy zmian na mapie sieci dealerskich. Co ważne, „Dealer” dostarcza także rzetelnych informacji na temat zmian prawnych dotyczących dealerów oraz nowych obowiązków, z którymi muszą się zmierzyć.

Na łamach miesięcznika prezentowane są także sylwetki firm dealerskich. Dodatkowo w ramach cyklu „Dzień menedżera. Nie tylko praca…” dealerzy opowiadają o swoich pasjach, nie tylko motoryzacyjnych. Jedną ze stałych rubryk magazynu jest także „Dealer Dobrych Uczynków”, gdzie prezentowane są dobroczynne przedsięwzięcia dealerów oraz szczytne akcje, w które się oni angażują. W „Dealerze” nie brakuje również aktualności z polskiego rynku dealerskiego czy relacji z testów różnych modeli samochodów. Wyróżnikiem miesięcznika jest także bogata publicystyka dotycząca ściśle branży dealerskiej.

To wszystko sprawia, że miesięcznik „Dealer” jest nieodłącznym narzędziem dealerskiej pracy, edukacji i inspiracji:
zbiorem aktualnych branżowych informacji z Polski, Europy i świata
„kopalnią” pomysłów i dobrych praktyk do wdrożenia od zaraz w swojej stacji
wyznacznikiem dealerskiej debaty w Polsce, miejsce wymiany opinii uczestników branży
źródłem analizy rynku i scenariuszy jego rozwoju w przyszłości
spojrzeniem na branżę motoryzacyjną z perspektywy europejskiej i światowej
pierwszym kontaktem dla dealerów i medium prezentującym dealerski punkt widzenia
Updated on
Mar 25, 2022

Data safety

Developers can show information here about how their app collects and uses your data. Learn more about data safety
No information available

What's new

Rebranding