Соновник

Contains Ads

Најпопуларната Македонска андроид апликација со нов дизајн и повеќе толкувања од било кога. Соништата ни даваат скриени пораки - дознајте ги значењата со помош на оваа апликација.

* Можност за толкување на соновите без интернет
* Можност за брзо и лесно пребарување во базата на сонови
* Можност за споделување на значењата со вашите пријатели
* Повеќе од 10000 толкувања

~~Убави сништа!~~
Read more
Collapse
4.1
197 total
5
4
3
2
1
Loading...

What's New

Одстрането барање на непотребни пермисии
Додадени толкувања
Read more
Collapse

Additional Information

Updated
October 10, 2017
Size
2.6M
Installs
10,000+
Current Version
2.7.1
Requires Android
4.0 and up
Content Rating
Everyone
Permissions
Offered By
AppStudio.mk
©2019 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.