Yapı Kataloğu

1K+
Downloads
Content rating
Everyone
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image

About this app

Türkiye'nin 1973 yılından beri yayımda olan ve yapı malzemeleri alanında, çok önemli bir boşluğu doldurmuş ilk ve tek malzeme kataloğu YAPI KATALOĞU, 45 yıla yakın süredir yapı malzemesi firmalarına, bir ürün vitrini, iletişim kanalı, malzeme seçicilerle tanışma imkanı sunan çok kanallı tanıtım hizmetiyle, inşaat piyasasındaki kilit endüstri profesyonellerine erişim sağlar. Mimarlar, iç mimarlar, inşaat mühendisleri, müteahhitler, şantiye şefleri ve satın almacılar Yapı Kataloğu’ndan ürün ve malzeme seçer, teklif alır ve satın alım yapar, ihale veya bayilik teklifi alır, detaylı bilgi sorgular.

Yapı Kataloğu, firmaları bu profesyonellere yakınlaştırarak, ürün ve malzeme satışlarına katkı sağlar. Firmaların pazarlama çalışmalarına, online fuar kimliği, pazarlama otomasyonu, SEO, içerik pazarlaması, web sitesi trafiğini geliştirme, basılı reklamcılık gibi hizmetler sunarak destek olur. Bunun yanı sıra firmaların müşteri ilişkilerini, kullanıcılarından yönlendirdiği ürün formlarıyla yönetir ve CRM yapılarına katkıda bulunur.
45 yıldır yüz binlerce sektör profesyonelinin ve şantiyenin elinin altında olmuş, Türkiye'nin Yapı Merkezi "Yapı-Endüstri Merkezinin" içindeki yüzlerce kişinin vizyon, emek ve destekleriyle bugünlere gelmiş YAPI KATALOĞU, 2018 yılı itibarıyla dijital yeniliklere adapte olarak, üstelik 15 yıl önceki dijital kurucu mimar ekibin yepyeni öngörüleriyle tamamen donanarak ve bezenerek yoluna tam gücüyle devam ediyor.

Binlerce marka ve ürünün yer aldığı Yapı Kataloğu; hem basılı hem de dijital platformları ile yerli ve yabancı 250.000’in üzerinde kullanıcıya ürünler ve hizmetler ile ilgili bilgi alma, soru sorma ve teklif isteme olanakları sunuyor, Türkiye’den ve dünyadan yüzlerce teklif talebini firmalarla buluşturuyor. Yapı sektörünün önde gelen hizmet ve malzeme üreticisi firmaları, Yapı Kataloğu ve uygulamaları sayesinde hedef kitleleri ile 365 gün 24 saat iletişim halinde kalabiliyor.
Updated on
Oct 31, 2020

Data safety

Developers can show information here about how their app collects and uses your data. Learn more about data safety
No information available

What's new

-Teklif Yapı Güncellemeleri
-Mimar Paneli Liste Yapısı Sıfırlama
-AKN Taraflı Çözümlendirmeler