Tarfin

100K+
Downloads
Content rating
Everyone
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image

About this app

Tarfin’i seçen binlerce çiftçi tohum, gübre, yem ve ekipmanını istediği zaman nakit derdi olmadan alıyor, hasat zamanı seçtiği tarihte ödüyor. Hesabını bilen çiftçiler arasına katılmak için hemen Tarfin Mobil'i indir, Türkiye genelinde 900’den fazla satış noktasının fiyatlarını karşılaştır, ihtiyaçlarını Tarfin’den al!
Bulunduğunuz bölgede Yetkili Tarfin Satış Noktaları’nın gübre, yem, zirai ilaç ve tohum kategorilerindeki güncel fiyatlarını anında görebilirsiniz.

-İhtiyacınız olan ürünü seçtikten sonra, satış noktalarını size olan uzaklığına ve fiyatına göre karşılaştırabilir, ayrıca belirlediğiniz markaya göre filtreleyebilirsiniz.

-İhtiyacınız olan ürünleri peşin veya vadeli satın alabilirsiniz. Vadeli başvurularınız için işlem sonunda göreceğiniz doğrulama kodu ile seçmiş olduğunuz satış noktasından teslim alabilirsiniz.

-Tarfin’den yaptığınız geçmiş alışverişlerinizi ve başvurularınızı görüntüleyebilir. Ödemelerinizi takip edebilirsiniz.

- Aradığınız tarım ürünü Tarfin Mobil içerisinde bulunmuyor ise uygulama üzerinden bize ürün önerilerinizi iletebilir veya Tarfin Çiftçi Destek Hattı’na ulaşabilirsiniz. Satış temsilcilerimiz aradığınız ürün için sizi en yakın Tarfin Yetkili Satış Noktası’na yönlendirecektir.

Hemen Tarfin Mobil’i indir! Başvurunu anında tamamla!


Bize Ulaşın:

Facebook: https://www.facebook.com/tarfinciftci/

Instagram: https://www.instagram.com/tarfincom/

Tarfin Çiftçi Destek Hattı: 0850 346 8182
Updated on
Aug 31, 2022

Data safety

Safety starts with understanding how developers collect and share your data. Data privacy and security practices may vary based on your use, region, and age. The developer provided this information and may update it over time.
No data shared with third parties
Learn more about how developers declare sharing
This app may collect these data types
Location, Personal info, and Device or other IDs
Data is encrypted in transit
You can request that data be deleted