Tarfin

100K+
Downloads
Content rating
Everyone
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image

About this app

Tarfin’i seçen binlerce çiftçi tohum, gübre, yem ve ekipmanını istediği zaman nakit derdi olmadan alıyor, hasat zamanı seçtiği tarihte ödüyor. Hesabını bilen çiftçiler arasına katılmak için hemen Tarfin Mobil'i indir, Türkiye genelinde 900’den fazla satış noktasının fiyatlarını karşılaştır, ihtiyaçlarını Tarfin’den al!
Bulunduğunuz bölgede Yetkili Tarfin Satış Noktaları’nın gübre, yem, zirai ilaç ve tohum kategorilerindeki güncel fiyatlarını anında görebilirsiniz.

-İhtiyacınız olan ürünü seçtikten sonra, satış noktalarını size olan uzaklığına ve fiyatına göre karşılaştırabilir, ayrıca belirlediğiniz markaya göre filtreleyebilirsiniz.

-İhtiyacınız olan ürünleri peşin veya vadeli satın alabilirsiniz. Vadeli başvurularınız için işlem sonunda göreceğiniz doğrulama kodu ile seçmiş olduğunuz satış noktasından teslim alabilirsiniz.

-Tarfin’den yaptığınız geçmiş alışverişlerinizi ve başvurularınızı görüntüleyebilir. Ödemelerinizi takip edebilirsiniz.

- Aradığınız tarım ürünü Tarfin Mobil içerisinde bulunmuyor ise uygulama üzerinden bize ürün önerilerinizi iletebilir veya Tarfin Çiftçi Destek Hattı’na ulaşabilirsiniz. Satış temsilcilerimiz aradığınız ürün için sizi en yakın Tarfin Yetkili Satış Noktası’na yönlendirecektir.

Hemen Tarfin Mobil’i indir! Başvurunu anında tamamla!


Bize Ulaşın:

Facebook: https://www.facebook.com/tarfinciftci/

Instagram: https://www.instagram.com/tarfincom/

Tarfin Çiftçi Destek Hattı: 0850 346 8182
Updated on
Jun 15, 2022

Data safety

Developers can show information here about how their app collects and uses your data. Learn more about data safety
No information available