TiBO mobile TV

PERFITO nga SUPEROFERTA

Shikon në mobile, tablet, etj me internet WI FI apo 3G/4G.
+80 Kanale TV live (DIGITALB, SUPERSPORT, RTSH)
+1500 evente VOD

Me TiBO mobile TV, ke televizionin me vete kudo. Tashmë nuk të duhet të zgjedhësh mes programeve televizive dhe impenjimeve të tjera sepse me TiBO mobile TV mund t’i shikosh ato kudo që të jesh, brenda apo jashtë shtëpisë, në rrugë, autobus, restorant apo tjetër.
Abonimi për mobile është një shërbim lehtësisht i transferueshëm nga një pajisje (android apo ios) në tjetrën duke bërë më parë “log out” (dalje) nga pajisja fillestare.
Ky shërbim mundësohet për të gjithë shqiptarët dhe shqipfolësit, në të gjitha territoret.

Shkarko aplikacionin “TiBO mobile TV ” nga Play store /App store dhe abonohu:
Bli Online: Europë www.tibo.tv, Amerikë www.tibousa.com
TiBO Shop 1: Brenda në terminalin e Aeroportit “Nënë Tereza”, Tiranë, Shqipëri
Tel: (355) 69 600 18 18. Email: tia@tibo.tv.
TiBO Shop 2: Blv. Gjergj Fishta, Pll. G & P, "Kati i dytë", 1001,Tiranë, Shqipëri
Tel: (355) 67 600 67 67. Email: store@tibo.tv.
Distributorë TiBO në Botë: www.tibo.tv/dyqanet

* Pronësia dhe të drejtat ekskluzive për programet dhe kanalet televizive dhe përmbajtjen e tyre për të gjitha territoret dedikuar ekskluzivisht abonentëve shqiptarë / shqipfolës ofrohen nga platforma DIGITALB.

ÇFARË SHIKON?
1. Mbi 80 kanale në Live TV:
Me TiBO mobile TV, në çdo çast, me një klikim ju hyni në LIVE TV, ndalni programin Live dhe e rifilloni për ta parë kur të dëshironi. Anëtarësimi përfshin aktualisht +50 kanale televizive LIVE të përzgjedhur nga paketa DIGITALB Premium me filma, dokumentarë, muzikë, lajme dhe programe për fëmijë si dhe kanale sportive dhe sport live mundësuar nga platforma SUPERSPORT.
2. Mbi 1500 VIDEO në TiBO On Demand:
Një videotekë personale online, me +1000 evente për të rritur e për fëmijë, si edhe humor, koncerte etj. Ju mund të ndaloni, ktheni mbrapa apo të përshpejtoni çdo event si dhe të përzgjidhni nëntitujt në shqip ose në anglisht për filmat on demand.

*Vëmendje: TiBO mobile TV mundësohet me çfarëdo lidhje interneti mbi 1 mbps 3G, 4G apo Wi Fi. Ne këshillojmë të përdoret një lidhje Wi Fi për të mos konsumuar Mgb nga paketa e operatorit telefonik përkatës.


SI AKTIVIZOHET SHËRBIMI?
1. Shkarko FALAS aplikacionin “TiBO mobile TV” nga Google Store
2. Kryej abonimin mujor në www.tibostore.com
Brenda pak minutave ju do të merrni një email me kodin (user+password) tuaj për mobile.
3. Hyni me “Përdorues” me “Fjalëkalim” tuaj dhe SHIKIM TË KËNDSHËM.

KUJDESI NDAJ KLIENTIT
Operatorët janë në dispozicion online 24 orë/365 ditë të vitit
FB / Twitter / Instagram / Skype: tiboiptv

EUROPË, AUSTRALI, AZI, AFRIKË: Tel: (355) 44 31 4444 | Mob: (355) 676006767 | Viber/Whatsapp (355) 689082244 | Email: info@tibo.tv
Chat online: www.tibo.tv

AMERIKË, KANADA: Tel: (844) 842-6872 | Mob: (917) 775-5003 / (917) 775-5012 | Viber/Whatsapp (355) 689082244 | Email: info@tibo.tv
Chat online: www.tibousa.com
Read more
4.0
766 total
5
4
3
2
1
Loading...

Additional Information

Updated
January 21, 2016
Size
6.2M
Installs
100,000+
Current Version
Tibo M4.2
Requires Android
4.0 and up
Content Rating
Everyone
Permissions
Offered By
TIBO SHPK
©2018 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.