Translate the description into English (United States) using Google Translate?Translate the description back to Turkish (Turkey)

Moda tutkunu bu beş kız kardeşin sosyal mecralardaki renkli serüveni 2012 yaz aylarında başlar.Kız kardeşleri bir araya getiren ve bu yolculuğu başlatansa kız kardeşlerin en küçüğü Elif, yani kendi deyişleriyle No: 05. 1989 İstanbul doğumlu Elif Canset Canpolat küçük yaşlardan beri modaya ilgi duyar, bu ilgi nedeniyle Amerikan Kültürü ve Edebiyatı’nın yanı sıra Moda Yönetimi ve Pazarlaması eğitimi de alır ve moda editörlüğü yapmaya başlar. Yaptığı bireysel çalışmalardan sonra onunla aynı tutkuyu paylaşan ablalarıyla bir araya gelen No:05, ticaret dünyasında yer alan ailelerinden yardım almadan ve aile şirketinde çalışmayı reddederek kendi markalarını ellerindeki kaynakları kullanarak, yaratmak ve büyütmek üzere harekete geçer. Moda dergileri karıştırarak başlayan serüven "beşi bir yerde” anlamına gelen 5in1canpolat isminin ortaya çıkışıyla hız kazanır. Cep telefonları, tablet bilgisayarlarla çekilen fotoğrafların paylaşıldığı instagram hesaplarını açarlar. Tüm takipçi ve müşterilerine daha sağlıklı ve keyifli bir hizmet verebilmek amacıyla ilk olarak www.5in1canpolat.com e-ticaret sitelerini açarlar ve kendi alanlarında bir ilk yaparak instagram dışında web üzerinden kredi kartıyla satış yapan ilk butik olurlar. 2015 yaz ayında NİŞANTAŞI, TEŞVİKİYE'de moda evlerini açan Canpolat Kardeşler, tamamı kendi üretimleri olan deri ayakkabı, çanta ve tekstil ürünlerinin yanında hazır giyim de satarlar.

Şimdilerde Nişantaşı'ndaki mağazalarını büyüten ve online pazar üzerinde büyüme hedefleri olan Canpolat kardeşler bu yolda yatırımlar yaparak sanal mağazacılık üzerinde markalaşmışlardır.
The colorful adventure of these five sisters, who are passionate about fashion, starts in the summer of 2012. Due to this interest, he gets Fashion Management and Marketing training as well as American Culture and Literature and starts to work as a fashion editor. Having met with her older sisters who share the same passion with her after her individual work, No: 05 takes action to create and grow her own brands by using their own resources, without getting help from their families in the business world and refusing to work in the family company. Starting by mixing fashion magazines, the adventure accelerates with the emergence of the name 5in1canpolat, which means "somewhere in five." Mobile phones open their instagram accounts where photos taken with tablet computers are shared. They open e-commerce sites and become the first boutique to make sales with a credit card over the web by making a first in their field.In the summer of 2015, Canpolat Kardeşler, which opened its fashion houses in NİŞANTAŞI, TEŞVİKİYE, is ready for its own leather shoes, bags and textile products. they also sell clothing.

The Canpolat brothers, who are now expanding their stores in Nişantaşı and have growth targets on the online market, have become brands on virtual merchandising by investing in this way.
Read more
Collapse
4.2
37 total
5
4
3
2
1
Loading…

What's New

En iyi alışveriş deneyimi için performans ve arayüz iyileştirmeleri yapıldı.
Read more
Collapse

Additional Information

Updated
December 29, 2021
Size
9.0M
Installs
10,000+
Current Version
1.0-19068
Requires Android
5.0 and up
Content Rating
Permissions
Offered By
5in1Canpolat Tekstil Giyim Dış Tic.
©2022 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersAbout Google Play|Location: TurkeyLanguage: English (United States)All prices include VAT.
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.