HerşeyBiOrganik

1K+
Downloads
Content rating
Everyone
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image

About this app

İzmir'in sahil kasabası ve aynı zamanda tarım ilçesi olan Selçuk'ta temelleri atılan herseybiorganik.com çiftçi bir grup aileden gelen birkaç girişimci arkadaş tarafından kurulmuştur.

Üreticilerimizle olan yakın ilişkilerimiz, yurt içi ve yurt dışındaki tarım fuarlarından edindiğimiz tecrübeler ve en önemlisi kuşaklar boyunca geçimini tarımdan sağlamış toprakla haşır neşir aileden gelen tecrübelerimiz bizim bu sektördeki en büyük ayırt edici özelliklerimizdir.


Bizim misyonumuz Organik ürünlerin doğru fiyatlandırma ile ülkemizde daha ulaşılabilir olmasını sağlamak, ürünleri en güvenilir üreticilerimizden temin edip iş ortaklarımız aracılığı ile sizlerle buluşturmaktır.

Organik tarım ürünleri diğer konvansiyonel tarım ürünlerine göre daha maliyetli ve ulaşımı zordur. Bu sebeple iki tarım çeşidinin hitap ettiği hedef kitle farklılık göstermektedir. Tamda bu nokta 'fiyat politikamız ve kolay ulaşılabilir ürünler' misyonumuzun gerekliliği olarak belli bir kesime hitap etmiyor aksine tüm tüketicileri Organik ürünlere teşvik etmek amacıyla uygun fiyatlı Organik ürünleri sizler buluşturuyoruz.

Vizyonumuz doğru ürün/doğru fiyat oranını sağlamış , her kesimin güvenini ve onayını almış sektördeki lider firma olmaktır.
Updated on
Oct 16, 2021

Data safety

Safety starts with understanding how developers collect and share your data. Data privacy and security practices may vary based on your use, region, and age. The developer provided this information and may update it over time.
This app may share these data types with third parties
App activity, App info and performance, and Device or other IDs
This app may collect these data types
Personal info
Data is encrypted in transit
You can request that data be deleted

What's new

En iyi alışveriş deneyimi için performans iyileştirmeleri yapıldı.