Rentacar Prishtina

Rent a Car Prishtina ofron lloje të ndryshme të automjeteve me sigurim të plotë Casco. Shumëllojshmëria e modeleve të automjeteve bënë të mundur plotësimin e kërkesave të të gjitha shtresave. Ne punojmë 24/7 dhe ofrojmë shërbime të shpejta.

Rent a Car Prishtina dallohet edhe për modelet më të reja të makinave të markave të ndryshme dhe moderne.
Read more
Collapse
Loading…

What's New

Rent a Car Prishtina ofron lloje të ndryshme të automjeteve me sigurim të plotë Casco. Shumëllojshmëria e modeleve të automjeteve bënë të mundur plotësimin e kërkesave të të gjitha shtresave. Ne punojmë 24/7 dhe ofrojmë shërbime të shpejta.

Rent a Car Prishtina dallohet edhe për modelet më të reja të makinave të markave të ndryshme dhe moderne.
Read more
Collapse

Additional Information

Updated
December 10, 2019
Size
8.1M
Installs
100+
Current Version
1.0.0
Requires Android
5.0 and up
Content Rating
Everyone
Permissions
Offered By
TROKIT Agency Creative
©2022 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersAbout Google Play|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.