KdoMiVolal - identifikace a blokování hovorů

Translate the description into English (United States) using Google Translate?Translate the description back to Czech (Czechia)

KdoMiVolal je mobilní aplikace pro zjištění informací o telefonních číslech, která vám jednoduše odpoví na otázky "Kdo mi volal?" nebo "Můžu to zvednout?". Aplikace využívá vyhledávač telefonních čísel KdoMiVolal.eu, což je rozsáhlá uživatelská databáze telefonních čísel marketingových agentur, telefonních operátorů, bank, pojišťoven a dalších firem. Ty provádějí nevyžádané telefonní nabídky, hovory anebo pouze telefonní čísla prozvánějí, čímž nás samozřejmě velmi otravují a vyrušují. Aplikace vás většinou upozorní na obtěžující nebo marketingové hovory a vy se tak nemusíte již bát, zda hovor můžete zvednout. Aplikace také umožňuje nevyžádané a reklamní hovory blokovat na základě nastaveného hodnocení.

Užitečné vlastnosti aplikace:
- při příchozím hovoru se zobrazuje notifikace k telefonnímu číslu, které má v databázi záznam (komentář, hodnocení nebo identifikaci)
- automatické blokování příchozích hovorů z telefonních čísel, které mají obtěžující nebo negativní hodnocení (pravidla pro blokování lze upravit v nastavení)
- blokování příchozích hovorů ze skrytých čísel (lze zapnout v nastavení)
- zobrazení seznamu příchozích a zmeškaných hovorů včetně hodnocení a identifikace k číslům, které se nachází v databázi
- možnost vyhledávání telefonních čísel v databázi a zobrazení jejich hodnocení
- ke každému telefonnímu číslu je možné zobrazit detail s informacemi a hodnocením z databáze včetně komentářů uživatelů
- v detailu telefonního čísla je možné vložit vlastní komentář s hodnocením a případně číslo zablokovat (toto nastavení je pouze ve vašem telefonu)
- zobrazení identifikace čísel a blokování obtěžujících čísel i v offline režimu (bez připojení k internetu)
- denní aktualizace databáze telefonních čísel
- možnost exportovat / importovat nastavení aplikace včetně vámi blokovaných telefonních čísel

Ochrana soukromí
Aplikace KdoMiVolal kontroluje telefonní čísla proti databázi v paměti telefonu a v žádném případě neodesílá žádné informace na internet mimo váš telefon. Aplikace také nevyžaduje přímý přístup k telefonnímu seznamu a kontaktům v telefonu, ale pouze k seznamům hovorů. Kvůli blokování hovorů a notifikacím při příchozích hovorech aplikace vyžaduje oprávnění přístupu k těmto vlastnostem telefonu.

Pokud narazíte v aplikaci na nějakou chybu nebo problém nebo byste chtěli nějakou užitečnou funkci doplnit, neváhejte nás kontaktovat na emailu info@kdomivolal.eu nebo na Facebooku.

Děkujeme!

Tým KdoMiVolal.eu
KdoMiVolal is a mobile application for finding information about phone numbers that you simply answer the question "Who called me?" or "Can I answer it?". Search app uses the phone numbers KdoMiVolal.eu , which is an extensive user database of phone numbers, marketing agencies, telecom operators, banks, insurance companies and other firms. They carried out unsolicited telephone offers, or simply call phone numbers prozvánějí, which makes us very annoy and disturb. Applications will mostly highlight the harassing calls or marketing and you do not need to worry about whether you can pick up the call. The application also allows unsolicited promotional calls and block based on a set of ratings.

Useful features of the application:
- an incoming call notification is displayed the phone number, which the database record (comments, ratings or identification)
- automatic blocking incoming calls from phone numbers that are annoying or negative evaluation (block rules can be adjusted in the settings)
- Block incoming calls from hidden numbers (can be enabled in the settings)
- view a list of incoming and missed calls, including assessment and identification of figures, which are located in the database
- the ability to search telephone numbers in the database and display their evaluation
- for each phone number it is possible to display information and assessments from the database, including user comments
- in detail phone number, you can insert your own comments to the evaluation and number of the block (this is only on your phone)
- display identification numbers and block annoying numbers even in offline mode (without internet access)
- daily updated database of phone numbers
- the ability to export / import settings, including your blocked phone numbers

Privacy
Aplikace KdoMiVolal checks the numbers against a database in the phone memory and in any case does not send any information to the Internet away from your phone. The application also does not require direct access to phonebook and contacts on your phone, but the call lists. Due barring notification, and for calls app requires permission to access to these features the phone.

If you get stuck in to some error or problem or would like to add some useful function, please contact us by email or on Facebook info@kdomivolal.eu.

Thank you!

team KdoMiVolal.eu
Read more
Collapse
4.0
89 total
5
4
3
2
1
Loading...

What's New

- oprava stahování čísel a notifikací v notifikační liště
- oprava zobrazování upozornění při příchozím hovoru (pokud je o čísle záznam v databázi)
- další opravy a drobné úpravy
Read more
Collapse

Additional Information

Updated
August 24, 2019
Size
23M
Installs
10,000+
Current Version
1.1.0.96
Requires Android
4.1 and up
Content Rating
Everyone
Permissions
Offered By
tsium s.r.o.
Developer
Jindřišská 698 530 02 Pardubice Czech Republic
©2019 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.