1K+
Downloads
Content rating
Everyone
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image

About this app

*Tüm ürünler artık bir tık kadar yakın.
ELVANIN SEVDİĞİNİZ LEZZETLERİ IBON,FİORELLA,FONDANTE ARTIK BİR TIK UZAĞINIZDA. TELEFON İLE IBON,FONDANTE FIORELLA ÜRÜNLERİ VE DAHA NİCESİNİN OLDUĞU ELVAN ONLINE APLİKASYONUYLA IBON FONDANTE FIORELLA LEZZEETLERİ YANIBAŞINIZDA.
*Ürünlere kolay ulaşabilecek , ürün resimlerini kolayca büyütebilecek , detaylı olarak inceleyebileceksiniz.
KOLAY ARAYÜZ VE ELVAN GÜVENCESİYLE TAZE VE LEZZETLİ IBON FIORELLA FONDANTE ÜRÜNLLERİNE ULAŞMAK ÇOK KOLAY. DETAYLI AÇIKLAMA İLE GÜVENİLİR HİZMET İÇİN ELVAN ONLINE APLİKASYONU YANINIZDA. ARTIK IBON FIORELLA FONDANTE ÜRÜNLERİNİ RAHATLIKLA İNCELEYEBİLECEKSİNİZ VE RAHATLIK BİLGİ ALABİLECEKSİNİZ. SKT, DETAYLI İÇERİK, ORJİNAL FOTOĞRAFLARLA BİRLİKTE ELVAN ONLINEDAN ALIŞVERİŞ YAPMAK ARTIK ÇOK KOLAY.
*Facebook ve Google hesaplarınız üzerinden hızlıca giriş yapabileceksiniz.
FACEBOOK VE GOOGLE HESAPLARINIZLA IBON,FONDANTE VE FIORELLA ÜRÜNLERİNE HIZLICE ULAŞABİLECEK, DAMAĞINIZI ŞENLENDİRECEK IBON FIORELLA FONDANTE ÜRÜNLERİ ELVAN GÜVENCESİYLE, FACEBOOK GOOGLE HESAP ENTEGRASYONU SAYESİNDE UĞRAŞTIRMADAN SİPARİŞ VERME İMKANIYLA BİR TIK UZAĞINIZDA.
*Bir kere üye girişi yapmanız yeterli , tekrar tekrar giriş yapmanıza gerek kalmayacak.
DEFALARCA GİRİŞ YAPMA ZAHMETİNE GİRMEDEN TEK TIKLA IBON FIORELLA FONDANTE LEZZETLERİ SİZİ BEKLİYOR. HER İSTEDİĞİNİZDE KOLAYCA SİPARİŞ MENÜSÜNE GİREBİLECEĞİNİZ ELVAN ONLINE APLİKASYONUYLA IBON FONDANTE FIORELLA LEZZETLERİ SİZİ BEKLİYOR.
*Saniyeler içinde siparişlerinizi tamamlayabilirsiniz.
KOLAY ARAYÜZÜYLE IBON FONDANTE FIORELLA LEZZETLERİ SANİYELER İÇİNDE SEPETİNİZDE OLACAK, GERİYE SADECE TATLI BİR BEKLEYİŞ KALACAK. IBON FONDANTE FIORELLA LEZZETLERİNE KOLAY ULAŞILMASI VE HER YAŞ GRUBUNDAN KULLANICININ RAHATLIKLA KULLANABİLECEĞİ ARA YÜZÜMÜZ İLE ELVAN ONLINE APLİKASYONU SİZİN YANINIZDA
*Siparişlerinizi uygulamamız üzerinden çok daha hızlı takip edebilirsiniz. VERDİĞİNİZ SİPARİŞLERİ APLİKASYON ÜZERİNDEN RAHATLIKLA TAKİP EDEBİLİR IBON FONDANTE FIORELLA LEZZETLERİNİN SİZİN EVİNİZE OLAN YOLCUĞUNA DAHİL OLABİLECEKSİNİZ. DAMAK TATLANDIRAN IBON FIORELLA FONDANTE LEZZETLERİ SİZLERİ BEKLİYOR
Updated on
Jun 27, 2021

Data safety

Developers can show information here about how their app collects and uses your data. Learn more about data safety
No information available