Kayseri Ulaşım

100K+
Downloads
Content rating
Everyone
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image

About this app

Kayseri Ulaşım uygulaması yeni tasarım ve özellikleri ile yenilendi.
Kayseri Ulaşım ile toplu ulaşımda ihtiyaç duyacağınız tüm bilgilere akıllı telefonunuzdan istediğiniz zaman anlık olarak ulaşabilirsiniz.
Uygulama üzerinden dilediğiniz an, istediğiniz durağa ait otobüs güzergâh bilgilerine, varış saatlerine anlık olarak ve otobüse ait konumu cep telefonunuzdan takip edebilirsiniz.
Özellikler:
Kullanıcının konumuna göre etrafında yer alan durakları liste ve harita olarak görüntülenirken durağın kullanıcıya olan uzaklığı bilgisi verilir.
Kullanıcılar sıklıkla kullandığı Durak ve ya Toplu ulaşım hattını kişiselleştirme özelliği ile tek tuşla Favoriler bölümünden erişebilir.
Kullanıcılar herhangi bir durağı seçtiklerinde o duraktan geçen toplu ulaşım araçlarının hat bilgilerine erişebilir.
Kullanıcılar bir aracın kaç dakika sonra ilgili durağa geleceği bilgisine erişebilir. Dakika bilgileri her bir araç için gideceği yöndeki tüm duraklar için ayrı ayrı ve mevcut hız ve geçmişe yönelik trafik yoğunlukları göz önüne alınarak dinamik olarak hesaplanır.
Herhangi bir hat seçildiğinde o hatta ait olan tüm araçların ana duraklardan kalkış saatlerine erişilebilir.
Kullanıcılar bir hat seçtiğinde ise ilgili hattın geçtiği tüm durakları sırası ile liste olarak görüntüleyebilir. Liste üzerinde hat üzerinde eğer otobüs var ise aracın hangi durakta olduğu, kullanıcının ise hangi durağa yakın olduğu bilgisi bu ekranda görüntülenir. Kullanıcı ekran üzerinden gelecek otobüsleri ve kaçırdığı otobüsleri görüntüleyebilir.
Kullanıcılar bir hat seçtiğinde ise ilgili hattın geçtiği tüm durakları sırası ile harita olarak görüntüleyebilir. Kullanıcı ekran üzerinden gelecek otobüsleri ve kaçırdığı otobüsleri görüntüleyebilir.
Harita üzerinde hatta ait tüm araçların konumu gösterilir.

Alarm Kurma
Kullanıcılar otobüse binmek için durakta bekleyerek zaman kaybetmek yerine Ev ya da İş yerinde alarm kurarak zamanlarını daha efektif kullanabilirler. Uygulamada kullanıcı durağa yürüme süresini belirttir. Otobüs bu süre içerisinde durağa yaklaştığında kullanıcıya haber verilir.

Hat Durak arama
Kullanıcılar ilgilendikleri durak ya da hattı arama kısmına yazarak sorgulayabilir ve erişebilir.
Dinamik araç durak takibi
Harita üzerinde ilgili hatta ait araçların anlık olarak yer değiştirmesi görüntülenerek, kullanıcıların aracın yaklaşmasını canlı olarak takip edebilmesi sağlanır.
Updated on
Jun 6, 2021

Data safety

Developers can show information here about how their app collects and uses your data. Learn more about data safety
No information available

What's new

Güncellemeler yapıldı.