Mojot Vip

Мојот Vip претставува мобилна апликација со која добивате многу придобивки за Вашиот кориснички број, кои може да ги користите на брз и едноставен начин.
Мобилната апликација Мојот Vip е достапна за приватни и за бизнис-корисници, постпејд и припејд.


Бесплатна и едноставна за користење, апликацијата „Мојот Vip“ Ви овозможува:
• Проверка на состојбата на сметката или на припејд кредитот
• Проверка на тарифа, договорна обврска или валидност на припејд SIM
• Сумиран и детален преглед за последните 5 сметки
• Плаќање на Вашата сметка онлајн со кредитна картичка
• Активација на е-сметка
• Активација и деактивација на мобилни и на фиксни пакети и услуги
• Надополнување и префрлање кредит
• Промена на Вашите кориснички податоци
• Персонализирани понуди и новости
• Локатор на продавници
• Поддршка и помош


Интернет-сообраќајот за користење на апликацијата Mojot Vip е бесплатен преку мрежата на Vip во Македонија.
Доколку имате профил на Мојот Vip за најава на нашата веб-страница, можете да го користите и за оваа апликација.
Read more
Collapse
4.0
1,694 total
5
4
3
2
1
Loading...

What's New

Offer for you
Bug fixes
Read more
Collapse

Additional Information

Updated
July 23, 2018
Size
3.7M
Installs
100,000+
Current Version
2.2.2
Requires Android
4.0 and up
Content Rating
Everyone
Interactive Elements
Digital Purchases
Permissions
Offered By
one.Vip DOOEL Skopje
©2018 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.