Ven každý den - tipy na výlety

Translate the description into English (United States) using Google Translate?Translate the description back to Czech (Czechia)

Aplikace nabízí největší přehled dětských hřišť a rozsáhlou sbírků tipů na výlety v celém Česku. Orientujeme se zejm. na výlety s dětmi, ale vybere si každý turista.

Tipy na výlety můžete vyhledávat podle řady parametrů - turistického regionu, délky a časové náročnosti výletu, zajímavostí, které chcete na výletě vidět, náročnosti trasy apod. Nebo si také můžete najít výlety ve Vašem okolí a hned vyrazit na cestu :) U každého výletu máme krátký článek popisující jeho trasu, zajímavosti, informaci o tom, zda je trasa sjízdná s kočárkem apod. Dále nabízíme vždy řadu fotek a trasu na mapě, ať víte do čeho jdete.

Dětská hřiště můžete vyhledávat ve svém okolí nebo podle parametrů a zobrazit si výsledky na mapě či v seznamu. U každého hřiště sledujeme řadu parametrů - velikost, umístění, pozice, výčet herních prvků, povrch, hodnocení a komentáře uživatelů, fotky atd. Každé hřiště můžete okomentovat, ohodnotit, příp. nám poslat aktuální fotku.

Všechna hřiště jsou k dispozici také na stejnojmeném webu - www.venkazdyden.cz. Databáze dětských hřišť i tipů na výlety je průběžně udržována, aktualizována a rozšiřována - tipy na výlety po celém Česku, dětská hřiště v Praze, Brně, i dalších větších i menších městech a vesnicích přibývají každým dnem a to jak na našem webu tak na našich FB stránkách.

Kromě pasivního využití aplikace či webu se můžete i aktivně zapojit a přidávat nové tipy na výlety a dětská hřiště a získat za to finanční odměnu. Více informací najdete na našem webu www.venkazdyden.cz.
The application offers the largest inventory of playgrounds and an extensive collection of tips for trips throughout the country. We focus esp. For trips with children, but chooses every tourist.

Tips for trips you can search by many parameters - tourist region, length and time-consuming trip attractions that you want on a trip to see the route demands. Or you can also find tours in your area and immediately hit the road :) For each trip we a short article describing his route, attractions, information on whether the route is passable with prams etc. we also offer a range of photos and always route on the map, so you know what you're getting.

Playgrounds can search in your neighborhood or by parameters and view results on a map or in a list. For each field we monitor a number of parameters - size, location, position, a list of game elements, surface, ratings and user comments, photos, etc. Each field can comment, rate, if necessary. send us a recent photo.

All courses are also available on the website of the same name - www.venkazdyden.cz. Database playgrounds and sightseeing tips is continuously maintained, updated and expanded - tips for trips around the Czech Republic, children's playground in Prague, Brno and other large and small towns and villages gain every day, both on our website and on our FB website.

In addition to passive use applications or the Web, you can actively participate and add new places to visit and playgrounds, and get it for financial reward. For more information visit our website www.venkazdyden.cz.
Read more
Collapse
4.2
76 total
5
4
3
2
1
Loading…

What's New

* Podpora mapy.cz - zobrazování výsledků vyhledávání, tras výletů atd. pomocí map ze serveru mapy.cz
* Drobná vylepšení a opravy chyb
Read more
Collapse

Additional Information

Updated
February 9, 2020
Size
27M
Installs
10,000+
Current Version
1.8
Requires Android
4.4 and up
Content Rating
Everyone
Interactive Elements
Users Interact
Permissions
Offered By
Jiří Matějka
Developer
Kludských 2750 193 00 Praha Česko / Czechia
©2020 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.