Translate the description into English (United States) using Google Translate?Translate the description back to Turkish (Turkey)

Bir radyonun içinde yer almanın en güzel yanı; her gün yeni bir heyecanı tekrar yaşamaya başlıyor olmanızdır. 365 gün yayın akarken, siz de onun peşinde akıp gidersiniz. Çalan her şarkı sizi kalbinizin ve duygularınızın eşliğinde alır götürür bir yerlere. Radyo, sobalı ve sofalı bir evde yün yumağı ile oynayan kedinizin yaydığı sıcaklıkla bir bardak çayın peşinde huzuru aramaktır belki de. Biz Radyo 37 olarak “Türkiye’nin Radyosu” mottosu ile çıktığımız yolda 20 yılı aşkın bir süredir, sizi yani dinleyiciyi dinlemeye devam ediyoruz. Bu süre içerisinde çok oyunculu bir platformda adımızı duyurmuş olmanın tek sırrı bu belki de. Bizi dinleyenler olsun beklentisinden önce, 24 saat yayında sizi dinleyen bir radyo olmaya çalışıyoruz. İstekleriniz, hayata bakışınız, zevkleriniz ve beklentileriniz bizim için önemli. 365 günün her gününde, her saatinde, yayınladığımız her şarkıda, her merhabamız da, her anonsumuzda bizi dinleyen herkesi çok “kıymetli” kabul ediyoruz. O yüzden radyomuzda her tarz müziğin en iyi örneklerini sunuyoruz dinleyicimize. Her yaş grubuna, her algıya, her duruşa, her umuda söyleyecek bir sözümüz, çalacağımız bir şarkımız, birlikte söyleyebileceğimiz bir türkümüz var. Aşka duyduğumuz saygı kadar, gurbeti de hesaba katıyoruz şarkılarımızı seçerken. Bırakıp gidenin ardından sitem dolu bir şarkıyı çalarken, dostluğunu hiçbir pahaya değişmemiş vefalı dostlar için de türkülerimiz var. O yüzden bizi, arabanızla işinize giderken, evinizde kahvaltı sofranızda, uykunun sizi terk ettiği bir gecede yatağınızın içinde, hastane kapısında, ofisinizde çay molasında, bilgisayarınızdan ya da hayatınızın herhangi bir limanında gönül rahatlığı ile dinleyebilirsiniz. Hepsi birbirinden hünerli ve deneyimli programcı kadromuz ve diğer çalışanlarımızla her günü yılın ilk günü kabul ederek mikrofonumuzu açık tutuyoruz. Yeni bir yılı selamlarken, her günümüzün karşımıza heyecan verici kapılar açması dileklerimizi muhafaza ediyoruz. Çalacak şarkılarımız, verecek selamlarımız, paylaşabileceğimiz tasa ve sevinçlerimiz var olduğu sürece biz de sesimizi 24 saat var kılmaya devam edeceğimizi umuyoruz. Yaşadığımız ve Ait olmaktan onur duyduğumuz ülkemizde “Türkiye’nin Radyosu” olmaya devam edeceğiz. Yağmur yağarken, güneş ısıtırken, kar umutlarımızı aydınlatırken, rüzgar başımızda kavak yelleri estirirken biz de yanınızda bir arkadaşınız olarak yer almaya devam edebilirsek ne mutlu bize. Çevireceğiniz her ömür yaprağının hayatınızı daha anlamlı kılması dileğimizle, Radyo 37 ailesi olarak sağlıklı, mutlu, huzurlu ve heyecan verici bir sene diliyoruz sizlere… Şarkılar ve türküler yakamızı hiç bırakmasın. Ne zaman isterseniz bir radyo düğmesini çevirmek kadar yakınınızdayız ve 24 saat sizi dinlemeye devam ediyoruz..


Radyo 37 Basın Yayın Reklamcılık A.Ş.
0(366) 212 6642
The best thing about taking part in a radio is; every day you start to experience a new excitement. 365 days of broadcasting while flowing, you'll go after him. Every song that takes you takes you to the accompaniment of your heart and your emotions takes you somewhere. Perhaps it is to seek peace in the pursuit of a cup of tea with the heat emitted by your cat playing with a ball of wool in a radio stove and a sofa. We as Radio 37 "Turkey's Radio" is the motto for more than 20 years down the road we go with, so we continue to listen to you listener. This is perhaps the only secret of our name in a multiplayer platform. We are trying to be a radio that listens to you 24 hours a day before you expect us to listen. Your wishes, your life, your pleasure and your expectations are important to us. Every day of every day, every hour of every day of 365 days, in every song we publish, we accept everyone who listens to us in every announcement as inde precious 365. That's why we offer the best examples of every music in our radio. Every age group, every perception, every posture, a hope to say every hope, a song we will play, together we can say a Turkish song. As far as respect for love, we also take into account the majority of our songs. When we are playing a song full of excitement, we also have folk songs for friends who have not changed their friendship at all costs. So you can listen to us with your car on your way to work, breakfast at your home, sleep on a night when you leave your bed, hospital door, tea break, your computer or any port of your life with peace of mind you can listen. We keep our microphone open by accepting each day with our experienced programmer staff and other employees on the first day of the year. While we are greeting a new year, we keep our wishes for every day to open exciting doors. We hope to keep our voice 24 hours a day, as long as we have songs, songs to give, greetings and joys that we can share. We live and we owned our country being honored "Turkey's Radio" will continue to be. While the rain is warming, the sun warms, our hopes light up, the wind blows our poplar heads, and we are happy if we can continue to take part as a friend with you. We hope that every life leaf will make your life more meaningful, as Radio 37 family, we wish you a healthy, happy, peaceful and exciting year. Whenever you want to turn on a radio button, we're close to you and we keep listening to you 24 hours a day.


Radio 37 Press Release Advertising Inc.
0 (366) 212 6642
Read more
Collapse
4.7
157 total
5
4
3
2
1
Loading…

Additional Information

Updated
April 27, 2016
Size
1.2M
Installs
10,000+
Current Version
MiniRadyo
Requires Android
2.3.3 and up
Content Rating
Everyone
Permissions
Offered By
Yayindakiler Yerel Radyo Platformu
©2021 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.