10K+
Downloads
Content rating
Everyone
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image

About this app

Bir radyonun içinde yer almanın en güzel yanı; her gün yeni bir heyecanı tekrar yaşamaya başlıyor olmanızdır. 365 gün yayın akarken, siz de onun peşinde akıp gidersiniz. Çalan her şarkı sizi kalbinizin ve duygularınızın eşliğinde alır götürür bir yerlere. Radyo, sobalı ve sofalı bir evde yün yumağı ile oynayan kedinizin yaydığı sıcaklıkla bir bardak çayın peşinde huzuru aramaktır belki de. Biz Radyo 37 olarak “Türkiye’nin Radyosu” mottosu ile çıktığımız yolda 20 yılı aşkın bir süredir, sizi yani dinleyiciyi dinlemeye devam ediyoruz. Bu süre içerisinde çok oyunculu bir platformda adımızı duyurmuş olmanın tek sırrı bu belki de.

Bizi dinleyenler olsun beklentisinden önce, 24 saat yayında sizi dinleyen bir radyo olmaya çalışıyoruz. İstekleriniz, hayata bakışınız, zevkleriniz ve beklentileriniz bizim için önemli. 365 günün her gününde, her saatinde, yayınladığımız her şarkıda, her merhabamız da, her anonsumuzda bizi dinleyen herkesi çok “kıymetli” kabul ediyoruz. O yüzden radyomuzda her tarz müziğin en iyi örneklerini sunuyoruz dinleyicimize. Her yaş grubuna, her algıya, her duruşa, her umuda söyleyecek bir sözümüz, çalacağımız bir şarkımız, birlikte söyleyebileceğimiz bir türkümüz var. Aşka duyduğumuz saygı kadar, gurbeti de hesaba katıyoruz şarkılarımızı seçerken. Bırakıp gidenin ardından sitem dolu bir şarkıyı çalarken, dostluğunu hiçbir pahaya değişmemiş vefalı dostlar için de türkülerimiz var. O yüzden bizi, arabanızla işinize giderken, evinizde kahvaltı sofranızda, uykunun sizi terk ettiği bir gecede yatağınızın içinde, hastane kapısında, ofisinizde çay molasında, bilgisayarınızdan ya da hayatınızın herhangi bir limanında gönül rahatlığı ile dinleyebilirsiniz. Hepsi birbirinden hünerli ve deneyimli programcı kadromuz ve diğer çalışanlarımızla her günü yılın ilk günü kabul ederek mikrofonumuzu açık tutuyoruz.

Yeni bir yılı selamlarken, her günümüzün karşımıza heyecan verici kapılar açması dileklerimizi muhafaza ediyoruz. Çalacak şarkılarımız, verecek selamlarımız, paylaşabileceğimiz tasa ve sevinçlerimiz var olduğu sürece biz de sesimizi 24 saat var kılmaya devam edeceğimizi umuyoruz. Yaşadığımız ve Ait olmaktan onur duyduğumuz ülkemizde “Türkiye’nin Radyosu” olmaya devam edeceğiz. Yağmur yağarken, güneş ısıtırken, kar umutlarımızı aydınlatırken, rüzgar başımızda kavak yelleri estirirken biz de yanınızda bir arkadaşınız olarak yer almaya devam edebilirsek ne mutlu bize. Çevireceğiniz her ömür yaprağının hayatınızı daha anlamlı kılması dileğimizle, Radyo 37 ailesi olarak sağlıklı, mutlu, huzurlu ve heyecan verici bir sene diliyoruz sizlere… Şarkılar ve türküler yakamızı hiç bırakmasın. Ne zaman isterseniz bir radyo düğmesini çevirmek kadar yakınınızdayız ve 24 saat sizi dinlemeye devam ediyoruz..


Radyo 37 Basın Yayın Reklamcılık A.Ş.
0(366) 212 6642
Updated on
Jul 1, 2021

Data safety

Developers can show information here about how their app collects and uses your data. Learn more about data safety
No information available