Marianne Czech

Contains adsIn-app purchases
5K+
Downloads
Content rating
Mature 17+
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image

About this app

Marianne je lifestylový časopis pro sebevědomé a nezávislé ženy, které hledají harmonii mezi kariérou a rodinou. Zakládá si na tom, aby články nebyly povrchní a bezduché. Nabízí řadu rozhovorů s významnými lidmi a precizně zpracované články na téma vztahů, zdraví, životního stylu, kultury... Na profesionální úrovni se věnuje také módě a kosmetice. Marianne, to je mix inteligentního čtení, humoru a lifestylových témat. Své čtenářky chce především inspirovat a pobavit.

Informace o předplatném
V aplikaci klepněte na „Předplatné“. Připraveny jsou varianty na tři měsíce za 135 Kč, šest měsíců za 216 Kč a dvanáct měsíců za 432 Kč. Platba je realizována přes váš Google účet. Předplatné se automaticky prodlužuje, pokud není zrušeno 24 hodin před vypršením předplaceného období.

Digitální Marianne lze číst na libovolném mobilu, tabletu nebo počítači nebo si pořídit kombinované předplatné (papír + digitál). Více na www.predplatne.marianne.cz.

Ochrana osobních údajů
Všechny osobní údaje, které poskytne zákazník/objednavatel vydavateli BURDA Praha, spol. s r.o., jsou ukládány, zpracovávány a používány pouze pro vnitřní potřebu vydavatele. Zákazník souhlasí s tím, že může být informován o novinkách, akcích a nabídkách vydavatele. Více na http://eshop.burda.cz/casopisy/marianne/itunes.

Marianne Czech Support: http://eshop.burda.cz/nejcastejsi-dotazy
Updated on
Apr 21, 2023

Data safety

Safety starts with understanding how developers collect and share your data. Data privacy and security practices may vary based on your use, region, and age. The developer provided this information and may update it over time.
This app may share these data types with third parties
App activity and App info and performance
This app may collect these data types
Personal info, App info and performance, and Device or other IDs
Data is encrypted in transit
Data can’t be deleted

What's new

Aktualizace pro nové verze Android