Kolofix

Translate the description into English (United States) using Google Translate?Translate the description back to Czech (Czechia)

Mobilní aplikace pro rychlé a snadné objednávání servisu kol pro naše zákazníky. Lepší systém objednávání s živým kalendářem a rozšíření variant servisu - i) oprava v servisu s vlastní dopravou včetně možnosti opravy na počkání, ii) oprava v servisu s vyzvednutím kola a dovozem zpět k zákazníkovi a iii) servis přímo u zákazníka s našim plně vybaveným servisním vozem. To vše při udržení vysoké kvality poskytované služby a osobním přístupu. Již žádné obsazené telefony a zdlouhavé hledání volných termínů. KOLOFIX je první plně funkční servisní aplikací pro mobilní telefony, která se přizpůsobuje potřebám zákazníka jak komfortem objednávání, tak volbou typu servisu. Doporučujeme vyzkoušet novou službu mobilního servisu s možností opravy kola přímo na místě, které si zvolíte - doma, v práci, kdekoli. KOLOFIX je unikátní služba a budeme rádi, když ji vyzkoušíte.
Mobile application for quick and easy ordering of bike service for our customers. Better ordering with a live calendar and extending service options - i) repair in self-service, including in-the-box repair, ii) repair service with bike pick-up and return to customer, and iii) on-site service with our fully featured service wagon. All this while maintaining the high quality of the service and personal approach. No more occupied phones and a lengthy search for free terms. KOLOFIX is the first fully functional service application for mobile phones that adapts to customer needs with both ordering convenience and choice of service type. We recommend that you try a new mobile service with on-site bike repair options you choose - at home, at work, anywhere. KOLOFIX is a unique service and we will be happy to try it.
Read more
Collapse
4.4
39 total
5
4
3
2
1
Loading…

What's New

Aplikaci neustále vylepšujeme, aby šlapala stejně spolehlivě jako cykloservis kolofix.
Read more
Collapse

Additional Information

Updated
June 29, 2021
Size
7.8M
Installs
5,000+
Current Version
1.7.4
Requires Android
5.0 and up
Content Rating
Everyone
Permissions
Offered By
Cabtech cycling
©2021 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.