Richee – The allbank app

Translate the description into English (United States) using Google Translate?Translate the description back to Czech (Czechia)

Richee je první česká multibankovní aplikace otevřená všem uživatelům. Klíčovou funkcí je připojení účtů z více bank a poskytnutí jejich dat přímo v aplikaci Richee.

Hlavní funkce:

Celkový zůstatek na účtech
Stačí vstoupit do aplikace Richee a hned máte přehled o celkovém zůstatku na všech svých účtech. Odpadá tak několikeré přihlašování do internetových bankovnictví různých bank. Vše na jednom místě a v jednom uživatelském prostředí.

On-line založení a identifikace
Nemusíte nikam chodit. Vše si založíte jednoduše on-line a na pár kliků. Pro další přihlášení vám stačí PIN, přihlášení otiskem prstu nebo pomocí rozpoznání obličeje.

Bezpečnost je klíčová
Připojení bankovních účtů odpovídá přísným bankovním standardům. Přístup k jednotlivým účtům získá
aplikace jen díky autorizovanému přihlášení k vašemu internetovému bankovnictví u zvolené banky prostřednictvím API.
Přístup aplikace k vašim účtům je časově omezený. Platnost oprávnění pro aplikaci máte zcela pod kontrolou ve svém internetovém bankovnictví. A v něm také můžete přístup kdykoli zrušit.
Data získaná z účtů, která se díky synchronizaci s vašimi bankovními účty zobrazí, využíváme jen za účelem poskytování služeb aplikace. Žádné třetí strany k nim nemají přístup.

Synchronizace historie účtů a statistiky
Stále aktuální data o vašich příjmech a výdajích odhalí, kam vaše finance směřují a jak s nimi lépe nakládat.

Realizace plateb z připojených účtů
Možnost jednoduchého zadávání platebních příkazů u připojených účtů z vybraných bank.

Základní automatická kategorizace transakcí
Díky zařazení příjmů a výdajů do kategorií budete mít přehled o tom, za co nejčastěji utrácíte. Kategorizace probíhá automaticky, ale jednotlivé transakce si můžete měnit podle svých potřeb.

Vytvoření virtuálních účtů
Protože hotovost a její sledování z dat o bankovních účtech nevyčteme, nabízí Richee vytvoření virtuálních účtů. Ty můžete použít i v případě, že vaši banku ještě není možné do aplikace připojit. Na virtuálním účtu můžete příjmy a útraty spravovat ručně.
Richee is the first Czech multi-bank application open to all users. The key feature is to connect accounts from multiple banks and provide their data directly in Richee.

Main function:

Total account balance
Just enter Richee and get an overview of the total balance on all your accounts. Thus, multiple subscriptions to the online banking of different banks disappear. Everything in one place and in one user environment.

On-line establishment and identification
You do not have to go anywhere. Everything you create simply online and a few clicks. To sign in again, you'll need a PIN, fingerprint, or face recognition.
     
Security is key
Bank account connections comply with strict banking standards. Access to individual accounts is gained
application only through authorized sign-up for your online banking with the selected bank through the API.
Your app's access to your accounts is limited in time. The validity of the authorization for the application is completely under your control in your internet banking. You can also cancel access at any time.
The data obtained from the accounts that we see through synchronization with your bank accounts is only used to serve the application's services. No third parties have access to them.

Synchronize Account History and Statistics
Keeping up-to-date with your earnings and expense reveals where your finances are headed and how to handle them better.

Realizing payments from linked accounts
Simple entry of payment orders for connected accounts from selected banks.

Basic automatic categorization of transactions
By including your earnings and spending into categories, you will be able to see how much you spend as often as possible. Categorization takes place automatically, but you can change individual transactions according to your needs.

Creating virtual accounts
Because we do not read cash and its tracking from bank account data, Richee offers virtual accounts. You can also use this if your bank can not yet be connected to the application. You can manually manage your earnings and spend on a virtual account.
Read more
3.0
147 total
5
4
3
2
1
Loading...

What's New

Zdravíme Richee uživatele a děkujeme za všechny skvělé ohlasy i hodnocení této revoluční aplikace. V nové verzi jsme se věnovali hlavně opravám drobných chyb a vyladění plynulého chodu appky i založení výhodného Richee účtu. Nezapomeňte sledovat náš nabitý Facebook #RicheeApp, kde vás zásobujeme horkými novinkami.
Read more

Additional Information

Updated
October 16, 2018
Size
8.0M
Installs
5,000+
Current Version
1.0.1
Requires Android
5.0 and up
Content Rating
Everyone
Permissions
Offered By
Banka CREDITAS a.s.
©2018 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.