George Česká spořitelna

Translate the description into English (United States) using Google Translate?Translate the description back to Czech (Czechia)

Chcete mít své peníze pod kontrolou za všech okolností, ať jste kdekoli? S Georgem si jednoduše online a zdarma otevřete účet u České spořitelny, získáte přehled o Vašich příjmech a výdajích, v případě potřeby změníte limit na platební kartě, sjednáte cestovní pojištění nebo ušetříte díky slevovému programu Moneyback! Do aplikace se můžete přihlašovat pomocí otisku prstu nebo Face ID, případně si vybrat jiný způsob zabezpečení.

Vždy v obraze
Chcete vědět, když vám dorazí výplata nebo odejde trvalá platba? Nastavte si mobilní oznámení, a nic vám neunikne!

Bezpečí především 💳
S Georgem máte mnoho možností, jak mít své finance pod kontrolou.
• Chcete platit v zahraničním e-shopu a mít jistotu, že vše proběhne bezpečně?
• Upravte si limit pro platby kartou nebo si vytvořte kartu virtuální, kterou můžete hned po zaplacení zrušit.
• Pokud kartu ztratíte, v aplikaci ji během chvilky zablokujete a rovnou můžete požádat o vystavení náhradní.
• Zapomněli jste PIN ke kartě? Žádný problém. George vám ho rád řekne.
• Přihlášení do aplikace i odeslání platby můžete potvrzovat biometricky, otiskem prstu nebo skenem obličeje.

Jednoduché platby 💸
Ať už potřebujete odeslat platbu kamarádovi nebo poslat peníze do zahraničí, s Georgem je to hračka.
• Platby do všech tuzemských bank, které umožňují stejně jako my okamžité platby, odesíláme na účet příjemce během několika sekund.
• Po odeslání platby si George uloží příjemce a vy tak nemusíte číslo účtu zadávat pokaždé znovu.
• Zaplaťte naskenováním QR kód, číslo účtu i celou složenku.
• Platíte rádi mobilem nebo hodinkami? Přidejte si kartu do Google Pay nebo Apple Pay přímo z George. A mimochodem, jestli na ruce nosíte Garmin nebo Fitbit, tak s nimi zaplatíte taky. Stačí si kartu přidat do jejich aplikací na vašem telefonu.

Slevový program Moneyback 💰
• Plaťte kartou na internetu u obchodníků a získejte část peněz z nákupu zpět. Nabídky se pravidelně obměňují, nezapomeňte je proto čas od času ve svém Georgi zkontrolovat.

Sjednání produktů online 📝
• Chcete při sjednávání kreditky nebo třeba cestovního pojištění ležet doma v posteli? Ale beze všeho! Dokonce i podpis smlouvy zvládneme na dálku.

A to samozřejmě není všechno. Stáhněte si aplikaci a objevte zbytek sami. George je tu zkrátka proto, aby Vám co nejvíc usnadnil život. A stále se učí novým věcem!

Vaše Česká spořitelna
Want to keep your money under control at all times, wherever you are? With George, simply open an account with Česká spořitelna online and free of charge, you will get an overview of your income and expenses, if necessary you will change the limit on the payment card, arrange travel insurance or save thanks to the Moneyback discount program! You can sign in to the app with your fingerprint or Face ID, or choose another security method.

Always in image
Do you want to know when you receive a payout or a permanent payment leaves? Set up your mobile notification, and you won't miss anything!

Safety first 💳
With George, you have many options for having your finances under control.
• Do you want to pay in a foreign e-shop and be sure that everything will be safe?
• Adjust the limit for card payments or create a virtual card, which you can cancel immediately after payment.
• If you lose the card, you will block it in the application for a while and you can immediately request a replacement.
• Forgot your card PIN? No problem. George will be happy to tell you.
• You can confirm logging in to the application and sending the payment biometrically, by fingerprint or face scan.

Simple payments 💸
Whether you need to send a payment to a friend or send money abroad, it's a toy with George.
• Payments to all domestic banks, which, like us, allow immediate payments, are sent to the payee's account within a few seconds.
• After sending the payment, George saves the recipient and you do not have to enter the account number again and again.
• Scan the QR code, account number and entire invoice by scanning.
• Do you like to pay by mobile phone or watch? Add your card to Google Pay or Apple Pay directly from George. And by the way, if you wear a Garmin or Fitbit on your hand, you will pay with them too. Just add the card to their apps on your phone.

Moneyback Discount Program
• Pay by card online at merchants and get some money back from your purchase. The offers change regularly, so don't forget to check them from time to time in your Georgi.

Arranging products online 📝
• Do you want to lie in bed at home when arranging a credit card or travel insurance? But without everything! We can even sign a contract remotely.

And that's not all, of course. Download the app and discover the rest for yourself. In short, George is here to make your life as easy as possible. And they are always learning new things!

Your Czech Savings Bank
Read more
Collapse
4.7
84,484 total
5
4
3
2
1
Loading…

What's New

Nová verze George přináší spoustu novinek! Slevový program Moneyback nyní kromě cashbacku, nabízí i odměny a kupóny. Čekají tam jen na vás.
Pokud si odkládáte své úspory na spořicí účet, můžete si nyní v aplikaci založit spořicí obálky a do nich si finance přehledně roztřídit. Jaké bude jejich jméno? Auto, dovolená nebo třeba svatba?
A poslední novinkou potěšíme ty, kteří rádi platí virtuální kartou - při vytváření si nyní můžete vybrat ze 4 různých barevných designů. Omrkněte je, jsou krásné!
Read more
Collapse

Additional Information

Updated
September 14, 2021
Size
71M
Installs
1,000,000+
Current Version
21.22.11
Requires Android
6.0 and up
Content Rating
Everyone
Permissions
Offered By
Česká spořitelna, a.s.
©2021 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.