George Česká spořitelna

4.7
108K reviews
1M+
Downloads
Content rating
Everyone
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image

About this app

Chcete mít své peníze pod kontrolou za všech okolností, ať jste kdekoli? S Georgem si jednoduše online a zdarma otevřete účet u České spořitelny, získáte přehled o Vašich příjmech a výdajích, v případě potřeby změníte limit na platební kartě, sjednáte cestovní pojištění nebo ušetříte díky slevovému programu Moneyback! Do aplikace se můžete přihlašovat pomocí otisku prstu nebo Face ID, případně si vybrat jiný způsob zabezpečení.

Vždy v obraze
Chcete vědět, když vám dorazí výplata nebo odejde trvalá platba? Nastavte si mobilní oznámení, a nic vám neunikne!

Bezpečí především 💳
S Georgem máte mnoho možností, jak mít své finance pod kontrolou.
• Chcete platit v zahraničním e-shopu a mít jistotu, že vše proběhne bezpečně?
• Upravte si limit pro platby kartou nebo si vytvořte kartu virtuální, kterou můžete hned po zaplacení zrušit.
• Pokud kartu ztratíte, v aplikaci ji během chvilky zablokujete a rovnou můžete požádat o vystavení náhradní.
• Zapomněli jste PIN ke kartě? Žádný problém. George vám ho rád řekne.
• Přihlášení do aplikace i odeslání platby můžete potvrzovat biometricky, otiskem prstu nebo skenem obličeje.

Jednoduché platby 💸
Ať už potřebujete odeslat platbu kamarádovi nebo poslat peníze do zahraničí, s Georgem je to hračka.
• Platby do všech tuzemských bank, které umožňují stejně jako my okamžité platby, odesíláme na účet příjemce během několika sekund.
• Po odeslání platby si George uloží příjemce a vy tak nemusíte číslo účtu zadávat pokaždé znovu.
• Zaplaťte naskenováním QR kód, číslo účtu i celou složenku.
• Platíte rádi mobilem nebo hodinkami? Přidejte si kartu do Google Pay nebo Apple Pay přímo z George. A mimochodem, jestli na ruce nosíte Garmin nebo Fitbit, tak s nimi zaplatíte taky. Stačí si kartu přidat do jejich aplikací na vašem telefonu.

Slevový program Moneyback 💰
• Plaťte kartou na internetu u obchodníků a získejte část peněz z nákupu zpět. Nabídky se pravidelně obměňují, nezapomeňte je proto čas od času ve svém Georgi zkontrolovat.

Sjednání produktů online 📝
• Chcete při sjednávání kreditky nebo třeba cestovního pojištění ležet doma v posteli? Ale beze všeho! Dokonce i podpis smlouvy zvládneme na dálku.

A to samozřejmě není všechno. Stáhněte si aplikaci a objevte zbytek sami. George je tu zkrátka proto, aby Vám co nejvíc usnadnil život. A stále se učí novým věcem!

Vaše Česká spořitelna
Updated on
Sep 20, 2022

Data safety

Safety starts with understanding how developers collect and share your data. Data privacy and security practices may vary based on your use, region, and age. The developer provided this information and may update it over time.
No data shared with third parties
Learn more about how developers declare sharing
This app may collect these data types
Location, Personal info and 8 others
Data is encrypted in transit
Data can’t be deleted
4.7
108K reviews
Noussa M
September 8, 2022
The app used to work perfectly. I could even make my payment on my mobile. Now the app is updated and it's worse! Can't do any payment only if i scan a QR code. And i can't use that to scan a QR code which is on the mobile neither no way to use the app to upload the QR image. And now i have no way to access the app! And i can't call since no one speaks English!!! 😡 worse update ever!!!!!!!! I would add 0 stars if i could!
1 person found this review helpful
Did you find this helpful?
Česká spořitelna, a.s.
September 8, 2022
Dobrý večer, aktuálně nemáme hlášen žádný technický problém ani výpadek. I nadále můžete zadávat platby klasickým způsobem. Pokud se vám to nedaří, kontaktujte nás na čísle +420 956 777 901. Budete spojen s anglicky hovořícím bankéřem, který vám rád pomůže. Martin H.
Arek Marcinowski
July 11, 2022
Can be nice, but ... If you wish to make a transfer abroad, euro as currency is selected and virtually can't be changed (i.e. I've tried dozens of times). So if you don't wish to transfer euro (or buy euro on really unattractive rate) it's useless. And I believe that's done by purpose - such stupid thing can't be simple mistake.
Did you find this helpful?
Česká spořitelna, a.s.
July 11, 2022
Dear Client, foreign payments in currencies other than EUR can be entered in the web version of George. Only SEPA payments in EUR can be entered in the mobile app. We will soon offer the possibility of all foreign payments in the mobile app. Pavel N.
Ask Orb
May 28, 2022
Many visual bugs, keeps switching there and back several times before payments are finished. Forces users to add names to acc numbers (or else the payment process won't proceed). Also requires another standalone app (klic) to be downloaded, installed and used, in order to confirm every single payment everytime and to finish each process, since George app doesn't do that. Secure but complicated.
1 person found this review helpful
Did you find this helpful?
Česká spořitelna, a.s.
May 28, 2022
Dobrý den, sloučení obou aplikací připravujeme, v tuto chvíli Vám ale nemůžu sdělit nic bližšího. Povinné pojmenování příjemce měnit nebudeme, rozumíme ale tomu, že všem nemusí vyhovovat. Hanka V.

What's new

V nové verzi máte možnost SEPA platbu v EUR vyfotit a poslat pomocí QR kódu. Také jsme přeložili George do ukrajinštiny. Přepnutí jazyka najdete v nastavení aplikace.

Užijte si zbytek léta.
Vaše Česká spořitelna