George Go Česká spořitelna

Translate the description into English (United States) using Google Translate?Translate the description back to Czech (Czechia)

Buďte mezi prvními. Vyzkoušejte a dejte prosím vědět, co se Vám líbí nebo co v aplikaci postrádáte. Začínáme s nejpoužívanějšími funkčnostmi, další budeme postupně přidávat. Díky!

​Dovolte, abych se představil. Jsem George. Jsem Váš průvodce, který Vám pomůže ovládnout Vaše finance. Abyste mne měli vždy po ruce, mám pro Vás pomocníka – aplikaci George Go.

Přehledně Vám ukáže, co se děje na Vašich účtech. Až budete hledat, jestli jste zaplatili třeba nájem, snadno to pro Vás dohledá. Jednoduše zaplaťte, na pár dotyků. Nastavujte si limity na placení kartou podle toho, jakou máte zrovna chuť utrácet. Zablokujte si okamžitě svoji platební kartu, třeba když ji ztratíte. Že ztracená karta nebyla ztracená, ale jen se Vám schovala? Nevadí, zase si ji můžete odblokovat.

To jen pro začátek, postupně pro Vás budu přidávat další a další vychytávky. Dost povídání, seznamte se, prosím.

Váš George
Be among the first. Try and let me know what you like or what you lack in. Getting Started with leading functionality, we will gradually add more. Thanks!

Let me introduce myself. I'm George. I am your guide who will help you to control your finances. To me, you always have on hand, I help you - George Go application.

Clearly shows you what's happening on your accounts. When you are looking for, if you paid the rent should be easy for you to sight. Just pay for a couple of touches. Adjust the limits on payment cards, depending on what you're spending appetite. Block immediately your credit card, even if you lose it. That the lost card has not been lost, but you hide? Never mind, again you can unblock it.

That's just for starters, you'll gradually add more and more gadgets. Enough talk, meet, please.

your George
Read more
3.7
2,809 total
5
4
3
2
1
Loading...

What's New

Připravili jsme 3 nové funkce: George Vám třídí platby a Vy tak máte přehled, za co utrácíte. Kategorie si pak můžete upravit, jak je libo. Kreditku nyní splatíte snadněji – stačí jen vybrat částku a odeslat. A také už uvidíte své Flexi životní pojištění.

Líbí se vám George v mobilu? Dejte mu, prosím, pěkné hodnocení. Něco nefunguje jak má? Neváhejte nám napsat na george@csas.cz. A děkujeme, že používáte George!
Vaše Česká spořitelna
Read more

Additional Information

Updated
April 27, 2018
Size
45M
Installs
100,000+
Current Version
2.6.0
Requires Android
4.1 and up
Content Rating
Everyone
Permissions
Offered By
Česká spořitelna, a.s.
©2018 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.