ČSFD.cz

Contains Ads
Translate the description into English (United States) using Google Translate?Translate the description back to Czech (Czechia)

Aplikace "Česko-Slovenské filmové databáze" nabízí vyhledávání a následné prohlížení profilů tvůrců a filmů včetně hodnotících komentářů uživatelů, videí, galerií fotek, filmografií a biografií režisérů a herců.

Také poskytuje přehled nejlepších TV tipů dne, novinek na DVD a Blu-ray, kompletní program kin a filmové žebříčky. Z profilu každého filmu nebo tvůrce je pro více informací možné se jedním kliknutím přesunout na příslušný profil na www.CSFD.cz.

Přihlášení uživatelé mají přístup ke svému profilu, mohou hodnotit filmy, přidávat si je do svého "Chci vidět" seznamu, a sledovat aktivitu svých oblíbených uživatelů.

---

Zjištění "přesné polohy" je potřeba pro zobrazení nejbližších kin ve vašem okolí. Přístup k úložišti telefonu aplikace využívá pro ukládání dočasných dat a souborů. Oprávnění vytvářet a spravovat účty v telefonu aplikace potřebuje k uložení vašeho ČSFD.cz účtu.
The "Czech-Slovak Film Database" offers search and browsing profiles subsequent creators and evaluation of films including user comments, videos, photo gallery, filmographies and biographies of the directors and actors.

It also provides an overview of the best TV tips, news on DVD and Blu-ray, complete showtimes and movie charts. From the profile of each film-makers or for more information, possible with one click to move to the appropriate profile on www.CSFD.cz.

Logged-in users have access to their profile, they can evaluate movies, add them to your "I want to see" list, and monitor the activity of your favorites.

---

The findings "exact position" is needed to view the next kin in your area. Access to the repository phone application uses to store temporary data and files. Permission to create and manage accounts in the phone application needs to store your ČSFD.cz account.
Read more
Collapse
3.7
9,310 total
5
4
3
2
1
Loading…

What's New

Oprava problému s načítáním obrázků
Read more
Collapse

Additional Information

Updated
April 17, 2020
Size
Varies with device
Installs
100,000+
Current Version
Varies with device
Requires Android
Varies with device
Content Rating
Interactive Elements
Users Interact
Permissions
Offered By
POMO Media Group s.r.o.
©2020 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.