ČSFD

Contains Ads
Translate the description into English (United States) using Google Translate?Translate the description back to Czech (Czechia)

Aplikace "Česko-Slovenské filmové databáze" nabízí vyhledávání a následné prohlížení profilů tvůrců a filmů včetně hodnotících komentářů uživatelů, videí, galerií fotek, filmografií a biografií režisérů a herců.

Také poskytuje přehled nejlepších TV tipů dne, novinek na DVD a Blu-ray, kompletní program kin a filmové žebříčky. Z profilu každého filmu nebo tvůrce je pro více informací možné se jedním kliknutím přesunout na příslušný profil na webu ČSFD.

Přihlášení uživatelé mají přístup ke svému profilu, mohou hodnotit filmy, přidávat si je do svého "Chci vidět" seznamu, a sledovat aktivitu svých oblíbených uživatelů.

Zjištění "přesné polohy" je potřeba pro zobrazení nejbližších kin ve vašem okolí. Přístup k úložišti telefonu aplikace využívá pro ukládání dočasných dat a souborů. Oprávnění vytvářet a spravovat účty v telefonu aplikace potřebuje k uložení vašeho ČSFD účtu.
The "Czecho-Slovak Film Database" application offers search and subsequent viewing of profiles of creators and films, including evaluation comments of users, videos, photo galleries, filmographies and biographies of directors and actors.

It also provides an overview of the best TV tips of the day, news on DVD and Blu-ray, a complete cinema program and movie charts. For more information, it is possible to move from the profile of each film or creator to the relevant profile on the ČSFD website with one click.

Logged in users have access to their profile, can rate movies, add them to their "I want to see" list, and follow the activity of their favorite users.

Finding the "exact location" is needed to view the nearest cinemas in your area. The application uses the phone storage access to store temporary data and files. The application needs permission to create and manage accounts on the phone to save your CSFD account.
Read more
Collapse
3.7
9,579 total
5
4
3
2
1
Loading…

What's New

Oprava problému s načítáním obrázků
Read more
Collapse

Additional Information

Updated
April 17, 2020
Size
Varies with device
Installs
500,000+
Current Version
Varies with device
Requires Android
Varies with device
Content Rating
Interactive Elements
Users Interact
Permissions
Offered By
POMO Media Group s.r.o.
©2021 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.