DebarasPro-Worker

Translate the description into English (United States) using Google Translate?Translate the description back to Czech (Czechia)

Registruj se a připoj se do komunity profesionálu v gastronomii, pracuj a získavej rating debaras body. Čím delší dobu využíváš aplikaci DebarasPro a pravidelně pracuješ, tím ti roste mzda za odpracované eventy.

Když se přihlásíš a jsi zodpovědný, tak získáváš kladné body a rating od provozu. Do budoucna se ti navýší hodinová sazba a budeš mít vyšší výdělky.

Tato aplikace ti pomůže efektivně spravovat veškeré tvé naplánované eventy, připomene ti, kdy a kde ti začíná směna a zcela jednoduchým způsobem ti pomůže vybírat a řídit tvůj čas a práci. Pokud si již registrovaným členem, stačí si aplikaci stáhnout, nainstalovat a přihlásit se pomocí zadaného emailu a hesla.
Sign up and join the gourmet professional community, work and get a rating of debaras points. The longer you use the DebarasPro application and you work regularly, the wage increases for your work.

When you sign up and you are responsible, you get positive points and rating from traffic. In the future, the hourly rate will increase and you will get higher earnings.

This app helps you effectively manage all of your scheduled events, reminds you when and where your shift starts and, in a very simple way, helps you choose and manage your time and work. If you are already a registered member, just download, install, and log in with your email and password.
Read more
Collapse
Loading...

What's New

- vylepšná aplikace DebarasPro
Read more
Collapse

Additional Information

Updated
June 7, 2019
Size
7.3M
Installs
100+
Current Version
0.0.9
Requires Android
4.4 and up
Content Rating
Everyone
Permissions
Offered By
drualas.cz
Developer
Kpt.Stránského 984, Praha 9, 198 00, Czech republic
©2019 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.