SOiKA - hlášení závad

50+
Downloads
Content rating
Everyone
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image

About this app

SOiKA je mobilní aplikace umožňující efektivně řešit a mapovat závady na území vaší obce a vašeho města. Občané jsou zapojení aktivně do dění v obci a mohou tak nahlásit jakoukoliv závadu či nedostatek, přičemž všechna hlášení jsou jednoznačně lokalizována a podložená fotografií. Dohledání je tak pro obec velmi snadné a účinné.

Hlavní funkce aplikace:
• Přesná poloha závady
• Vlastní popis závady
• Přidání fotografií k nahlášené závadě
• Funkce obecního hlášení
• Propojení s aplikací WEGAS

Velkou výhodou je roztřídění hlášení do předem stanovených kategorií. Budete mít přehled o závadách a jejich stavu, tedy ať už jsou ve stavu řešení, ve stavu úspěšně vyřešeny nebo jsou zatím pouze hlášeny. Pomocí aplikace můžete také informovat své občany o chystaných dopravních omezeních, o pořádání různých kulturních akcí, o odstávkách vody či jiných libovolných sdílení.

SOiKA byla vyvinuta v České republice. Díky tomu je celá aplikace dostupná pro Českou i Slovenskou republiku a je k dispozici i česká zákaznická podpora.
Updated on
Jul 15, 2021

Data safety

Safety starts with understanding how developers collect and share your data. Data privacy and security practices may vary based on your use, region, and age. The developer provided this information and may update it over time.
No data shared with third parties
Learn more about how developers declare sharing
No data collected
Learn more about how developers declare collection

What's new

Rozšíření aplikace na API 30.