Favi.cz - vyhledávač nábytku

499
Translate the description into English (United States) using Google Translate?Translate the description back to Czech (Czechia)

Zařizujete si nové bydlení nebo si chcete udělat jen radost novým kouskem do vaší domácnosti? Vyhledávejte krásný nábytek a dekorace od českých ověřených kamenných obchodů a e-shopů na Favi.cz. Nechoďte bezcílně po kamenných prodejnách, ale prohlížejte si a inspirujte se krásnými kousky z pohodlí domova. V aplikaci Favi na vás čeká přes 300 000+ kousků, které snadno najdete v přehledných kategoriích. Ukládejte si své oblíbené kousky a tvořte si svou nástěnku.


V aplikaci Favi vám neuniknou:

➤ NOVÉ SLEVY A NOVINKY

Sledujte oblíbené kategorie a buďte první u nových slev a novinek.

➤ NOVÉ KOLEKCE PLNÉ NÁPADŮ

Nevíte si se zařizováním interiéru rady? Každý den pro vás chystáme tematické kolekce plné stylových kousků, které oživí vaše bydlení.

➤ OVĚŘENÉ KAMENNÉ OBCHODY A E-SHOPY

Favi.cz je katalog produktů, kde najdete 150+ českých ověřených kamenných obchodů a e-shopů. Prohlížejte si je a vybírejte pohodlně i ze svého mobilu.Navštivte nás i na:
https://favi.cz/
https://www.facebook.com/Favicz
https://www.instagram.com/favicz_krasnebydleni
Arrange a new home or you want to make a new piece of joy to your household? Find beautiful furniture and decorations from Czech verified physical stores and e-shop Favi.cz. Do not walk aimlessly around the high street stores, but browse and be inspired by beautiful pieces from the comfort of home. In Favi awaits over 300 000+ pieces that can be easily found in clear categories. Save your favorite pieces and create your board.


In Favi you will not miss:

➤ NEW SALES AND NEWS

Watch your favorite category and be the first with new discounts and news.

➤ NEW COLLECTION FULL OF IDEAS

Do you need help with arranging interior design advice? Every day we are preparing a thematic collection full of stylish pieces that enliven your living.

➤ VERIFIED brick and mortar stores and e-commerce

Favi.cz's product catalog, featuring 150+ Czech verified physical stores and e-shops. View them and gather comfortably, even from your mobile phone.Visit us on:
https://favi.cz/
https://www.facebook.com/Favicz
https://www.instagram.com/favicz_krasnebydleni
Read more
Collapse
4.8
499 total
5
4
3
2
1
Loading...

What's New

Dočasné odstranění facebook přihlášení
Read more
Collapse

Additional Information

Updated
February 23, 2018
Size
10M
Installs
10,000+
Current Version
1.5.6
Requires Android
4.4 and up
Content Rating
Everyone
Permissions
Offered By
FAVI
©2019 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.