Favi.cz - vyhledávač nábytku

957
Translate the description into English (United States) using Google Translate?Translate the description back to Czech (Czechia)

Zařizujete si nové bydlení nebo si chcete udělat jen radost novým kouskem do vaší domácnosti? Vyhledávejte krásný nábytek a dekorace od českých ověřených kamenných obchodů a e-shopů na Favi.cz. Nechoďte bezcílně po kamenných prodejnách, ale prohlížejte si a inspirujte se krásnými kousky z pohodlí domova. V aplikaci Favi na vás čeká přes 300 000+ kousků, které snadno najdete v přehledných kategoriích. Ukládejte si své oblíbené kousky a tvořte si svou nástěnku.


V aplikaci Favi vám neuniknou:

➤ NOVÉ SLEVY A NOVINKY

Sledujte oblíbené kategorie a buďte první u nových slev a novinek.

➤ NOVÉ KOLEKCE PLNÉ NÁPADŮ

Nevíte si se zařizováním interiéru rady? Každý den pro vás chystáme tematické kolekce plné stylových kousků, které oživí vaše bydlení.

➤ OVĚŘENÉ KAMENNÉ OBCHODY A E-SHOPY

Favi.cz je katalog produktů, kde najdete 600+ českých ověřených kamenných obchodů a e-shopů. Prohlížejte si je a vybírejte pohodlně i ze svého mobilu.Navštivte nás i na:
https://favi.cz/
https://www.facebook.com/Favicz
https://www.instagram.com/favicz_krasnebydleni
Do you arrange a new home or do you just want to be happy with a new piece of your home? Search for beautiful furniture and decorations from Czech proven stone shops and e-shops at Favi.cz. Do not go aimlessly at stone shops, but look and inspire with beautiful pieces from the comfort of your home. In Favi you can find over 300,000+ pieces that you can easily find in well-arranged categories. Store your favorite pieces and create your own message board.


You won't miss your Favi app:

Y NEW DISCOUNTS AND NEWS

Watch your favorite categories and be the first to see new discounts and news.

É NEW FULL IDEA COLLECTION

Don't you know how to arrange the interior of the board? Every day we are preparing thematic collections full of stylish pieces that will bring your living to life.

ENÉ VERIFIED STONE SHOPS AND E-SHOPS

Favi.cz is a product catalog with 600+ Czech stone shops and e-shops. View and select them comfortably from your mobile.Visit us at:
https://favi.cz/
https://www.facebook.com/Favicz
https://www.instagram.com/favicz_krasnebydleni
Read more
Collapse
4.7
957 total
5
4
3
2
1
Loading…

What's New

Odebrání kolekcí
Read more
Collapse

Additional Information

Updated
May 18, 2020
Size
10M
Installs
50,000+
Current Version
1.5.9
Requires Android
4.4 and up
Content Rating
Everyone
Permissions
Offered By
FAVI
©2021 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.