Translate the description into English (United States) using Google Translate?Translate the description back to Czech (Czechia)

Aplikace je určena pro studenty SOU a SPŠ stavebních, ale také zájemce o stavební obor a stavbu domů.

Interaktivní učebnice pro budoucí profesionály v oboru hrubé stavby umožňující formou on-line aktualizace rychlý přenos informací o výrobcích, technologiích, systémových řešeních a inovacích z praxe do výuky.

Obsahuje příručku obsahující teoretické informace, dále cvičení, na kterých je možné danou látku procvičit a testy, které ověřují získané znalosti. Zajímavé tipy a rady jsou ukázány na videích.

Uživatel se může přihlásit a tím si ukládat výsledky testů a cvičení.

Pro učitele je připravena možnost zkoušení svých žáků přímo přes aplikaci.
The application is designed for students of vocational and polytechnic, but also those interested in the field of construction and building houses.

Interactive textbooks for future professionals in the field of construction site in the form of enabling online updates fast transfer of information on products, technologies and system solutions, and innovations from industry experts in teaching.

It includes a manual containing theoretical information, as well as exercises in which it is possible the substance and practice tests that verify the gained knowledge. Interesting tips and advice are shown on the videos.

Users can log on and thus can store the results of tests and exercises.

For teachers is a possibility of testing their students directly through the application.
Read more
Collapse
4.8
9 total
5
4
3
2
1
Loading…

What's New

V nové verzi Stawebnice došlo k doplnění obsahu hlavně o část věnující se BIM. Jedná se o oficiální texty zpracované Českou agenturou pro standardizaci odpovídající rámcovým vzdělávacím programům pro střední stavební školy od školního roku 2021/2022. Byla zpřehledněna stránka obsahu. Došlo k vylepšení uživatelského komfortu. Doplněna videa. Více o aplikaci na www.priruckastavare.cz
Read more
Collapse

Additional Information

Updated
January 13, 2021
Size
81M
Installs
1,000+
Current Version
3.1
Requires Android
6.0 and up
Content Rating
Everyone
Permissions
Offered By
HELUZ cihlářský průmysl v. o. s.
©2021 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.