Horobraní

Translate the description into English (United States) using Google Translate?Translate the description back to Czech (Czechia)

Horobraní obsahuje databázi 14 000 českých vrcholů, od těch nejnižších kót až po ty nejvyšší vrcholy v Krkonoších. S využitím GPS v telefonu zaznamenáváš své výstupy, které následně vidíš na mapě i v přehledném seznamu. Za každý navštívený vrchol navíc získáš tolik bodů, jaká je jeho nadmořská výška a tím si buduješ své celkové skóre.

V aplikaci můžeš vrcholy prohlížet, vyhledávat, filtrovat a samozřejmě navštěvovat a také hodnotit, jak se ti jednotlivé výstupy líbily a jak pro tebe byly těžké.

Aplikace slouží zejména pro zaznamenávání výstupů na vrcholy a následné odesílání na web horobrani.cz, kde najdeš vlastní profil, ostatní uživatele a plno turistických informací. Pro přístup na web je potřeba vyplnit registraci, díky které se pak můžeš přihlásit na webu a taky v aplikaci. Díky tomu už nikdy nepřijdeš o své vrcholové záznamy, kdyby se ti náhodou něco stalo s telefonem nebo jsi ho vyměnil za lepší model.

Na webu v základní verzi uvidíš v podstatě to samé jako v aplikaci. Ke svým výstupům můžeš navíc nahrávat fotky a měnit si hodnocení a komentáře.

PLNÁ VERZE ale umí spoustu dalších zajímavých věcí!

Žebříčky: Můžeš se porovnat s ostatními! Ti zdatnější tě inspirují a ti na stejné úrovni tě poženou kupředu. Aktuálně běží měsíční, celoroční a celoživotní žebříček. Vybrat si můžeš i jen pohoří, které tě zrovna zajímá.

Nástěnka: Můžeš sledovat aktivity ostatních Horobraníků a na nástěnce uvidíš, kde všude byli na výletě a jak se jim tam líbilo.

Prvovýstupy: Zajímavým prvkem je ocenění +100 bodů za každý vrchol, který před tebou zatím ještě nikdo v sezóně nenavštívil. V mapě jsou označeny modrou barvou.

Profily vrcholů: O každém vrcholu zjistíš zajímavé turistické informace. Jak je kopeček oblíbený a náročný a také komentáře a fotky ostatních návštěvníků, co na vrcholu byli před tebou.

Profily Horobraníků: Můžeš si prohlédnout přehledné profily ostatních Horobraníků, zjistit jejich celkové skóre, prohlédnout si mapu výstupů a inspirovat se jejich fotkami a komentáři.

Soutěže: Každý měsíc odměňujeme outdoorovými cenami od českých výrobců šest aktivních Horobraníků. První tři nejlepší v měsíčním žebříčku a další tři náhodně vybrané Horobraníky, kteří vystoupali alespoň na jeden vrchol. Dále oceňujeme jednu z nahraných fotografií ročním předplatným časopisu Svět outdooru a jednoho Horobraníka, který v daný měsíc vystoupal alespoň jeden tisícový vrchol, ten obdrží krásnou knihu s mapou o tisícových vrcholech ČR.

Tak stáhni appku a vyraž s Horobraním na vrchol! Jen tě varujeme, pokud jednou začneš, už bude těžké přestat :-) Přejeme ti spoustu pěkných zážitků!
Horobné contains a database of 14,000 Czech peaks, from the lowest dimensions to the highest peaks in the Krkonoše Mountains. Using GPS in your phone you record your outputs, which you can then see on the map and in a clear list. In addition, for each peak visited, you earn as many points as its altitude and thus build your overall score.

In the application, you can view, search, filter, and of course visit and also evaluate how you liked each output and how difficult it was for you.

The application is used mainly for recording the peaks and subsequent sending to the website horobrani.cz, where you will find your own profile, other users and a lot of tourist information. To access the website you need to fill in the registration, thanks to which you can log in on the website and also in the application. As a result, you'll never lose your top records if you happen to have something wrong with your phone or replaced it with a better model.

On the basic version of the web, you will see essentially the same as in the app. In addition to your output you can upload photos and change ratings and comments.

But the full version can do many other interesting things!

Leaderboards: You can compare yourself with others! The more skilled will inspire you and those on the same level will drive you forward. Currently running monthly, yearly and lifetime rankings. You can choose only the mountains you are interested in.

Noticeboard: You can follow the activities of other Horrokys and see where they were on the trip and how they liked it on the noticeboard.

First ascents: An interesting feature is + 100 points for each peak that no one has ever visited before. They are marked in blue on the map.

Peak profiles: You will find interesting tourist information about each peak. How popular and challenging the hill is, as well as the comments and photos of other visitors on top of you.

Horeks Profiles: You can view well-arranged profiles of other Horeks, see their overall scores, view the ascent map and get inspired by their photos and comments.

Competitions: Every month, we are rewarded with six active Horvátheks outdoor awards from Czech manufacturers. The first three best in the monthly ranking and the other three randomly selected Horažďky who climbed at least one peak. We also appreciate one of the uploaded photographs with an annual subscription to the magazine Outdoor World and one Horažďník, who climbed at least one thousand peak in a given month, who will receive a beautiful book with a map of the thousand peaks of the Czech Republic.

So download the app and head with Horobraním to the top! Just warn you, if you start once, it will be hard to stop :-) We wish you a lot of nice experiences!
Read more
Collapse
4.7
189 total
5
4
3
2
1
Loading…

What's New

- Oprava epileptického záchvatu při používání aplikace bez zaplé GPS.
- Obecné vylepšení funkcionality bez zaplé GPS a bez povolení k použití GPS.
- Dvojí kliknutí zpět vypne aplikaci (to si podle Google Play komentářů lidi přejí už dva roky).
- Obrysy pohoří jsou znovu ve výchozím stavu zapnuté, ale mnohem méně rušící. Vždycky jdou vypnout/zapnout po kliknutí na vrstvy v pravém horním rohu.
Read more
Collapse

Additional Information

Updated
April 17, 2021
Size
8.9M
Installs
10,000+
Current Version
2.3.1
Requires Android
5.0 and up
Content Rating
Everyone
Permissions
Offered By
Patrik Drhlík
©2021 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.