Translate the description into English (United States) using Google Translate?Translate the description back to Czech (Czechia)

Populární webová sbírka her a aktivit pro děti i dospělé nyní ve vašem mobilu či tabletu. Hranostaj.cz je již téměř deset let užitečným pomocníkem pro rodiče, učitele, skauty i vedoucí táborů či dětských oddílů.

Aplikace umožňuje prohlížet sbírku více než 1800 her (ne digitálních, ale do opravdového světa) a prohledávat ji podle různých kritérií - prostředí, typu, věku či počtu hráčů atd. Hry, které vás zaujmou, si můžete poznačit jako oblíbené nebo z nich vytvořit seznamy pro další použití. Oblíbené hry a hry umístěné na seznamech jsou pak k dispozici i offline bez připojení k internetu.

Mobilní Hranostaj zatím nemá ambice plně nahradit webovou verzi. Aplikace skvěle poslouží jako nástroj pro rychlé čtení a vyhledávání, ale neumožňuje v této chvíli ještě jakkoliv přispívat - hodnotit, komentovat ani přidávat nové hry do sbírky. Další funkce budeme časem přidávat.
Popular Web collection of games and activities for children and adults now in your mobile phone or tablet. Hranostaj.cz almost ten years a useful tool for parents, teachers, scouts and camp leaders and children's sections.

Application allows you to view a collection of more than 1,800 games (not digital, but in the real world) and searched it according to different criteria - the environment, the type, age and number of players etc. Games that your interest, you can mark down as favorites or generate lists for further use. Popular games and placed on the lists are then available offline without an Internet connection.

Mobile Ermine has the ambition to fully replace the web version. Applications will serve as a great tool for quick reading and searching, but not at this moment have any help - rate, comment, or add new games to their collection. More features will be added over time.
Read more
Collapse
Loading…

What's New

"Technické vydání", které vyhovuje novým požadavkům Google na aplikace na Play Store.
Read more
Collapse

Additional Information

Updated
October 11, 2019
Size
7.9M
Installs
10,000+
Current Version
0.9.2
Requires Android
4.3 and up
Content Rating
Everyone
Permissions
Offered By
Ondřej Koupil
©2021 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.