innogy innosvět

4.4
5.86K reviews
100K+
Downloads
Content rating
Everyone
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image

About this app

innosvět je bezplatná mobilní aplikace vyvinutá společností innogy, která umožňuje mít energie pod kontrolou kdykoliv a odkudkoliv.
Do verze 2.0 jsme zapracovali podněty uživatelů původní aplikace.
Každý zákazník innogy díky aplikaci innosvět získá okamžitě přehled o svých platbách, možnost měnit výši záloh online i využít platební bránu pro uhrazení případné upomínky.
V aplikaci vždy vidí i předpokládaný přeplatek nebo nedoplatek, a tak nedojde k nečekanému překvapení ve vyúčtování. Je třeba jen průběžně zadávat do innosvěta stav z plynoměru či elektroměru.
Zákazníci, kteří od innogy odebírají zemní plyn, mají navíc možnost si data z plynoměru přenášet do aplikace automaticky a to pomocí chytrého senzoru spotřeby.
innosvět je mobilní aplikace i webový portál. Do innosvěta je jednotné přihlášení pomocí innogy účtu. Pro bezpečí dat si po prvním přihlášení každý uživatel zvolí způsob dalšího přihlašování (PIN, otisk prstu, znak), které je možné kdykoliv změnit.
Uživatelé, kteří nejsou zákazníky innogy mohou aplikaci innosvět využívat v omezené míře také, slouží jim jako praktický záznamník spotřeby energií.
Updated on
Aug 8, 2022

Data safety

Developers can show information here about how their app collects and uses your data. Learn more about data safety
No information available
4.4
5.86K reviews
Work Work
May 20, 2022
Why is there no English version of this app? It is 2022. Any App in 2022, being able to also choose an English option means more business & more customers for that business. This is a basic understood principle for any business with an App in 2022. I am very hopeful after speaking with some very kind caring hardworking & dedicated employees of Innogy, there will be very soon an English version of this App. Thank you to All the wonderful employees at Innogy.
1 person found this review helpful
Did you find this helpful?
A Google user
December 20, 2019
Had no experience with new heading and a new usage of gas.This system helped me very much to see how much I need to adjust my monthly payments. Grateful.
Did you find this helpful?
Kushal Brahma
May 21, 2020
Dobrý den, I would really really appreciate an English version of the app for us foreigners living in this beautiful country. Děkuji moc! S pozdravem, Kushal
4 people found this review helpful
Did you find this helpful?
innogy Energie, s.r.o.
June 1, 2020
Dobrý den, děkujeme za váš nápad na vylepšení aplikace. V nejbližších plánech rozvoje aplikace bohužel anglická verze aplikace není.

What's new

Drobné úpravy a opravy