Translate the description into English (United States) using Google Translate?Translate the description back to Czech (Czechia)

Jsem Kuki, chytrá televizní aplikace pro všechny. Chytám TV kanály podle tvé volby, přehrávám a nahrávám tvé oblíbené pořady, cestuji časem a servíruji filmové trháky. Můžeš si mě užít na Android TV i mobilních zařízeních. Díky mobilní aplikaci Kuki plním tvá přání i na dálku. Umím se přizpůsobit tvým náladám a intuitivně se ovládám.

Aplikace umožňuje sledovat TV kanály, které si sám vybereš a které ti navíc umožním každý měsíc vyměnit za jiné. Hlídám a pamatuji si tvé nahrané pořady, stejně tak ti dám přístup k filmům v té nejvyšší HD kvalitě.

Jsem patriotka a funguji pouze tam, kde jsem doma, tedy v České republice.
I Kuki, smart TV applications for all. I catch TV channels by your choice, replay and record your favorite shows, traveling time and serves blockbusters. You can take me on TV and Android mobile devices. Thanks to the mobile application Kuki fulfill your wishes even at a distance. I can adapt to your moods and intuitive to operate.

The application allows you to watch TV channels that you pick yourself and that will also allow for monthly exchange it for another. I watch and remember your recorded programs, as well as give you access to movies in the highest HD quality.

I am a patriot and only works where I am at home, ie in the Czech Republic.
Read more
Collapse
3.2
793 total
5
4
3
2
1
Loading…

What's New

Drobné opravy chyb a vylepšení
Read more
Collapse

Additional Information

Updated
October 3, 2018
Size
Varies with device
Installs
50,000+
Current Version
Varies with device
Requires Android
Varies with device
Content Rating
Teen
Diverse Content: Discretion Advised
Interactive Elements
In-App Purchases
Permissions
Offered By
SMART Comp. a. s.
©2020 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.