Translate the description into English (United States) using Google Translate?Translate the description back to Czech (Czechia)

Kuki je internetová televize bez závazků, která nabízí nespočetné množství televizní zábavy. Kuki podporuje stovky různých zařízení, můžeš ji používat kdekoliv v ČR a SR, a dokonce si ji můžeš vzít s sebou po celé Evropské únii. Sledovat můžeš více než 140 TV kanálů, a to i 168 hodin zpětně.

Nová vylepšená Kuki, ti po pár kliknutích přinese jakýkoli pořad bez nutnosti složitého vyhledávání. Kuki pozná tvoje potřeby a naservíruje ti podle nich televizní pořady. Nemusíš se už vázat na televizní program, protože internetová telka Kuki ti pořady pustí kdykoli a kdekoli!

Díky nové grafické podobě Kuki uvidíš veškerý televizní obsah na jedné stránce. Mnohem lépe se tak zorientuješ v tom, co v televizi zrovna vysílají a co z toho tě zajímá. V Kuki najdeš více než 33 000 pořadů, takže máš opravdu z čeho vybírat. Volbu ti usnadní i nová funkce vyhledávání, díky které můžeš pořady filtrovat třeba podle herců, nebo diváckého hodnocení. To vše nová Kuki umí a je jen na tobě, jak s tím naložíš.

Tak neváhej a stáhni si novou Kuki do svého Android zařízení.
Kuki is an unbound internet TV that offers countless TV entertainment. Kuki supports hundreds of different devices, you can use it anywhere in the Czech Republic and Slovakia, and you can even take it with you throughout the European Union. You can watch over 140 TV channels, even 168 hours back.

The new improved Kuki will bring you any show with just a few clicks without the need for complex searches. Kuki knows your needs and serves you TV shows. You don't have to tie up with the TV program anymore, because Kuki's internet telephony will let you play anytime, anywhere!

With the new Kuki graphics, you'll see all the TV content on one page. You can get a better idea of ​​what is being broadcast on TV and what you are interested in. You will find more than 33,000 shows in Kuki so you have a lot to choose from. The new search feature also makes it easy for you to filter programs by actors or viewers. All this new Kuki can do and it's up to you how you deal with it.

So don't hesitate and download the new Kuki to your Android device.
Read more
Collapse
3.4
342 total
5
4
3
2
1
Loading…

What's New

Oprava kompatibility s "Chromecast s Google TV"
Oprava nižší kvality přehrávání po posunutí v čase
Read more
Collapse

Additional Information

Updated
April 7, 2021
Size
Varies with device
Installs
50,000+
Current Version
2.1.3
Requires Android
5.1 and up
Content Rating
Teen
Diverse Content: Discretion Advised
Interactive Elements
In-App Purchases
Permissions
Offered By
SMART Comp. a. s.
©2021 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.