
Michal „majky“ G.
- Nahlásit jako nevhodné
- Zobrazit historii recenze
Na úvodní obrazovce nejsou na spořicim účtu vidět obálky, je tam pouze jedna, volné prostředky, ale ukazuje stav 0,00, ikdyž v ní není nula, a až když se na ni klikne zobrazí se všechny další obálky, to dřív nebylo. Mezi obálkami se dalo scrolovat hned na úvodní obrazovce, a to bylo pohodlnější. A hlavně bylo vidět kolik je ve volných prostředcích bez nutnosti na to klikat.
4 lidé si myslí, že je tato recenze užitečná

Adéla B.
Extrémně často, v podstatě každý den, musím restartovat mobil, aby aplikace vůbec šla spustit. Jinak se objeví logo na plochém fialovem pozadí a nic se neděje, widget se neaktualizuje a nechodí oznámení A když už aplikace funguje, tak se během používání často objevuje hláška, že nereaguje, i když funguje normálně. Extrémně otravné u něčeho, co potřebuji používat každý den.
3 lidé si myslí, že je tato recenze užitečná

M S
- Nahlásit jako nevhodné
- Zobrazit historii recenze
Co je to zase za nesmysl, že nelze kopírovat číslo karty, respektive lze, ale s hvězdičkama... proč se vrtáte do věcí, které dřív normálně fungovaly. Jako by nestačilo, že máte v aplikaci dost jiných problémů... edit 30.05.26 - vypadá to, že někdo opravdu čte co je špatně a snaží se to opravit. Poslední aktualizace vypadá dost nadějně 😉, tak se to prosím snažte zase nepokazit...
10 lidí si myslí, že je tato recenze užitečná