Translate the description into English (United States) using Google Translate?Translate the description back to Czech (Czechia)

Monitora je výrazně lepší monitoring médií, se kterým zvládnete každý den víc. Monitoring, který vám dá vědět o článku okamžitě, obsahuje náhled každé stránky z tisku, takže vidíte článek v kontextu, má nejvíce sledovaných online i tištěných titulů v ČR a SR, umí sledovat dopad článku na sociálních sítích, ale kromě efektivního monitoringu umí i měřit a analyzovat mediální zásah značky či tématu.

Díky mobilní aplikaci pro iOS a Android máte nyní všechny tyto funkcionality po ruce i včetně real-time notifikací.

Pro přístup do mobilní aplikace je nutný účet do aplikace Monitora. Pokud ho ještě nemáte, kontaktujte nás na obchod@monitora.cz, +420 773 872 941.
The monitor is a significantly better media monitor with which you can do more every day. Monitoring, which will let you know about the article immediately, contains a preview of each page from the press, so you can see the article in context, has the most watched online and printed titles in the Czech Republic and Slovakia, can monitor the impact of an article on social networks, but can also measure effective monitoring and analyze the media intervention of the brand or topic.

Thanks to the mobile app for iOS and Android you now have all these features at hand, including real-time notifications.

A Monitor account is required to access the mobile application. If you do not already have one, contact us at obchod@monitora.cz, +420 773 872 941.
Read more
Collapse
4.4
10 total
5
4
3
2
1
Loading…

What's New

Fixes and improvements.
Read more
Collapse

Additional Information

Updated
August 13, 2020
Size
46M
Installs
500+
Current Version
1.9.0
Requires Android
5.0 and up
Content Rating
Everyone
Interactive Elements
Unrestricted Internet
Permissions
Offered By
Monitora Media
©2021 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.