Translate the description into English (United States) using Google Translate?Translate the description back to Czech (Czechia)

Jsme český neziskový projekt, který pod záštitou Sdružení ochrany před obtěžováním po telefonu ZDARMA poskytuje ochranu všem lidem, kteří si nevědí rady s otravy po telefonu, ať už se jedná o prodejce po telefonu, otravné osoby nebo podvodníky a finanční zloděje.

Neustále vám volají lidé, se kterými se nechcete bavit? Nebo chcete ochránit své děti a důvěřivé seniory od nevhodných telefonátů? Pak je to právě projekt Nevolejte.cz, který vám pomůže zbavit se všech otravných hovorů a zamezit číhajícímu nebezpečí.

Přidejte se k naší rostoucí komunitě a přestaňte se hádat s otravy po telefonu!

Čím se můžeme pochlubit: Dvě první místa v anketě Mobilní aplikace roku 2017 v kategoriích Aplikace pro lepší svět a Nejpřístupnější aplikace pro zrakově handicapované.

A jak tato aplikace funguje a jak se tvoří listina blokovaných čísel? Povídejte se na video výše, kde je vše hezky popsáno :-)

Klíčové vlastnosti aplikace:

Blokování nechtěných hovorů
Upozornění na nevyžádaný příchozí hovor
Přehledná historie blokovaných hovorů
Funkční i bez internetového připojení
Možnost lokálního odblokování čísel
Snadné nastavení a používání

Více informací najdete na našem webu: www.nevolejte.cz

Něco se vám nezdá?

Narazíte-li v aplikaci na nějaký problém, případně zjistíte, že vám chybí nějaká užitečná funkce, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu podpora@nevolejte.cz nebo na našem Facebooku. Naším cílem je, abyste byli s aplikací maximálně spokojení.

Děkujeme!

Tým Nevolejte.cz
We are a Czech non-profit project under the auspices of the Association of protection from harassment by phone FREE provides protection to all people who can not cope with poisoning the phone, whether it is a seller on the phone, or annoying person fraudsters and financial thief.

Constantly they call people you do not want to talk about? Or want to protect their children from inappropriate gullible seniors calls? Then it is Nevolejte.cz project that will help get rid of pesky calls and avoid číhajícímu danger.

Join our growing community and stop arguing with poisoning the phone!

Bragging Rights: The first two places in a poll Mobile Application of 2017 in Apps for a better world and most accessible applications for the visually handicapped.

And how this works and how to form a list of blocked numbers? Tell the video above, where everything is nicely described :-)

Key features of the application:

Blocking unwanted calls
Warning on unsolicited incoming call
Synoptic History of blocked calls
Functional even without an Internet connection
Possibility of local unblock numbers
Easy to set up and use

For more information visit our website: www.nevolejte.cz

Something does not seem to you?

If you encounter in a problem, or you find that you are missing some useful features, do not hesitate to contact us by e-mail podpora@nevolejte.cz or on our Facebook. Our goal is to be the application most satisfied.

Thank you!

team Nevolejte.cz
Read more
Collapse
5.0
13,732 total
5
4
3
2
1
Loading…

Additional Information

Updated
April 20, 2020
Size
2.9M
Installs
100,000+
Current Version
1.27
Requires Android
4.0 and up
Content Rating
Everyone
Permissions
Offered By
Sdružení ochrany před obtěžováním po telefonu, z.s
©2022 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersAbout Google Play|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.