1K+
Downloads
Content rating
Everyone
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image

About this app

Hledáte něco víc než jen aplikaci na hodnocení produktů a služeb? Tak čtěte správně. S novou mobilní aplikací TryIn vám přinášíme nejen tato hodnocení, ale také testování novinek, a to zcela zdarma.

Jde o doposud první mobilní aplikaci, která má za úkol seskupovat slovní hodnocení produktů a služeb společně s fotografiemi a videi. Mimo to vám poskytuje zdarma neustále nové produkty a služby k otestování pouze za adekvátní recenzi.

Žijeme v době, která nás posunula tam, kde si můžeme zjistit téměř všechny informace. Při nákupu nového produktu nebo služby si často vyhledáváme recenze na internetu na základě kterých se rozhodujeme. Problémy však vznikají u nových a nerecenzovaných produktů a služeb. To společně s vámi chceme změnit. Aplikace je určena všem uživatelům, kteří rádi testují nové produkty a služby a zároveň nemají problém se podělit o jejich slovní hodnocení, které může být obohaceno o fotografie nebo videa. Samozřejmě je možno v aplikaci hodnotit cokoliv vás napadne. Naším cílem je společné vytvoření katalogu, který dává smysl.

Jak to v aplikaci TryIn funguje?

Každý nezaregistrovaný uživatel má možnost v aplikaci číst recenze na produkty a služby. V případě zapojení do diskuze je třeba se již zaregistrovat. Kreativnější způsob využívání aplikace má uživatel, který se zaregistruje jako tester. Tím se může stát každý zaregistrovaný uživatel, který vyplní kontaktní údaje v kartě profilu.

Testování je rozšířená funkce aplikace, kde je možno se přihlašovat na základě kvízové otázky. Každý tester, který otázku zodpoví má možnost být vybrán do testování daného produkty či služby zdarma. Následně mu je produkt zaslán (služba předána) a má dobu minimálně 14 dní na otestování. Po uplynulé lhůtě má povinnost poskytnou adekvátní recenzi na testovaný produkt či službu. Hodnocení může doplňovat o fotografie a videa. Produkt většinou zůstává testerovi.

Každý registrovaný uživatel má možnost navazovat přátelství s ostatními uživateli, zjišťovat tak novinky na hlavní zdi a komunikovat pomocí soukromých zpráv. Může si přidávat do oblíbených položek testování a produkty, které ho osloví. V neposlední řadě je uživatel za vše bodově odměňován. Nasbírané body smí vyměnit ve věrnostním programu, za dárek dle vlastního výběru.

Co všechno můžete v aplikaci dělat?

· Testovat

· Hodnotit

· Přátelit se s ostatními

· Chatovat

· Směňovat body za dárky….

Toto všechno a mnohem víc najdete v aplikaci TryIn.
Updated on
Aug 18, 2021

Data safety

Developers can show information here about how their app collects and uses your data. Learn more about data safety
No information available

What's new

*nová sekce soutěže

Drobné změny, opravy a optimalizace