Translate the description into English (United States) using Google Translate?Translate the description back to Czech (Czechia)

Hledáte něco víc než jen aplikaci na hodnocení produktů a služeb? Tak čtěte správně. S novou mobilní aplikací TryIn vám přinášíme nejen tato hodnocení, ale také testování novinek, a to zcela zdarma.

Jde o doposud první mobilní aplikaci, která má za úkol seskupovat slovní hodnocení produktů a služeb společně s fotografiemi a videi. Mimo to vám poskytuje zdarma neustále nové produkty a služby k otestování pouze za adekvátní recenzi.

Žijeme v době, která nás posunula tam, kde si můžeme zjistit téměř všechny informace. Při nákupu nového produktu nebo služby si často vyhledáváme recenze na internetu na základě kterých se rozhodujeme. Problémy však vznikají u nových a nerecenzovaných produktů a služeb. To společně s vámi chceme změnit. Aplikace je určena všem uživatelům, kteří rádi testují nové produkty a služby a zároveň nemají problém se podělit o jejich slovní hodnocení, které může být obohaceno o fotografie nebo videa. Samozřejmě je možno v aplikaci hodnotit cokoliv vás napadne. Naším cílem je společné vytvoření katalogu, který dává smysl.

Jak to v aplikaci TryIn funguje?

Každý nezaregistrovaný uživatel má možnost v aplikaci číst recenze na produkty a služby. V případě zapojení do diskuze je třeba se již zaregistrovat. Kreativnější způsob využívání aplikace má uživatel, který se zaregistruje jako tester. Tím se může stát každý zaregistrovaný uživatel, který vyplní kontaktní údaje v kartě profilu.

Testování je rozšířená funkce aplikace, kde je možno se přihlašovat na základě kvízové otázky. Každý tester, který otázku zodpoví má možnost být vybrán do testování daného produkty či služby zdarma. Následně mu je produkt zaslán (služba předána) a má dobu minimálně 14 dní na otestování. Po uplynulé lhůtě má povinnost poskytnou adekvátní recenzi na testovaný produkt či službu. Hodnocení může doplňovat o fotografie a videa. Produkt většinou zůstává testerovi.

Každý registrovaný uživatel má možnost navazovat přátelství s ostatními uživateli, zjišťovat tak novinky na hlavní zdi a komunikovat pomocí soukromých zpráv. Může si přidávat do oblíbených položek testování a produkty, které ho osloví. V neposlední řadě je uživatel za vše bodově odměňován. Nasbírané body smí vyměnit ve věrnostním programu, za dárek dle vlastního výběru.

Co všechno můžete v aplikaci dělat?

· Testovat

· Hodnotit

· Přátelit se s ostatními

· Chatovat

· Směňovat body za dárky….

Toto všechno a mnohem víc najdete v aplikaci TryIn.
Looking for more than just a product and service app? So read correctly. With the new TryIn mobile app, we bring you not only these reviews, but also news testing, and absolutely free.

This is the first mobile app to group verbal reviews of products and services along with photos and videos. In addition, it constantly provides you with free new products and services to test for just an adequate review.

We live in a time that has moved us to where we can find out almost all the information. When we buy a new product or service, we often look for reviews online to make decisions. However, problems arise with new and non-reviewed products and services. We want to change this together with you. The app is intended for all users who like to test new products and services and at the same time have no problem sharing their verbal rating, which can be enriched with photos or videos. Of course, it is possible to evaluate anything in your application. Our goal is to create a catalog that makes sense.

How does it work in TryIn?

Any unregistered user has the ability to read product and service reviews in the app. In case of participation in the discussion it is necessary to register. A user who registers as a tester has a more creative way to use the app. This can be any registered user who fills in the contact information in the profile tab.

Testing is an advanced feature of the application where you can log in based on a quiz question. Each tester who answers the question has the opportunity to be selected for testing the given product or service for free. Subsequently, the product is sent to him (service handed over) and has a period of at least 14 days for testing. After the expiry of the deadline, he is obliged to provide an adequate review of the product or service under test. Rating can be supplemented by photos and videos. The product usually remains with the tester.

Each registered user has the opportunity to make friends with other users, find out the news on the main wall and communicate using private messages. He can add tests and products to his favorites to his favorites. Last but not least, the user is rewarded for everything. Collected points may be exchanged in the loyalty program for a gift of their choice.

What can you do in the app?

· Test

· Rate

· Make friends with others

· Chat

· Redeem points for gifts….

All this and much more can be found in TryIn.
Read more
Collapse
4.8
25 total
5
4
3
2
1
Loading…

What's New

Drobné změny, opravy a optimalizace
Read more
Collapse

Additional Information

Updated
January 25, 2021
Size
37M
Installs
1,000+
Current Version
1.5.4
Requires Android
6.0 and up
Content Rating
Everyone
Interactive Elements
Users Interact
Permissions
Offered By
OMAX Holding s.r.o.
©2021 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.