Headliner - hudební časopis

Contains ads
4.8
374 reviews
10K+
Downloads
Content rating
Mature 17+
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image

About this app

Headliner is a digital music magazine for tablets and smartphones that plays. Every month it offers a clever and extensive guide to the music of today and the past. Current interviews, reviews, reports, journalistic topics from the music industry and other specials are prepared by an experienced team of publicists led by Honza Vedral. The articles in Headliner are accompanied by audio and video demonstrations, which add another dimension to the concept of a music magazine and are perfectly adapted for reading on tablets and smartphones. All for free every month.
Updated on
Apr 26, 2022

Data safety

Developers can show information here about how their app collects and uses your data. Learn more about data safety
No information available
4.8
374 reviews
A Google user
May 8, 2014
Obsahovo mi to zatiaľ dosť vyhovuje. Máte relatívne široký záber a to je dobre, naviac píšete vcelku k veci, to je snáď ešte lepšie. Pripomínate mi trochu, dnes už nevýchádzajúci hudobný časák Filter. Naviac možnosť čítat na mojej tablete ešte aj s ukážkami mi maximálne vyhovuje, velký palec nahor. Horšie je to s technickou realizáciou -- samotnou aplikáciou na čítanie. Je sice navrhnutá dobre, posúvanie po stránka je konečne pohodlné na rozdiel od toho zúfalstva, ktoré predvádza appka časáku Dotyk, tá to má fakt nedoladené. Problémom ale je výrazná nestabilita aplikácie. Mne to padá v priemere tak raz za 4 stránky, čo je dosť vzhľadom k tomu, že je čo čítať aj počúvať. Za ďalšie, chýba vám tam úplne bežné chovanie čítačiek -- deaktivácia automatického zamykania obrazovky počas čítania. Bez toho to v praxi znamená, že sa musím každých 25 sekúnd dotknúť obrazovky aby sa nezamkla a potom ešte raz aby sa schovali ovládacie prvky, ktoré na vás práve vyskočili. Blbosť, čo vie otráviť. Ďaľej, pre-rendering stránky do plného rozlíšenia na mojom tablete niekedy trvá aj 10 sekúnd. To nie je ktovieaký výkon ;-) UPDATE: Pouzivam Asus Fonepad (Intel Atom).
1 person found this review helpful
Did you find this helpful?
OPTIO CZ s.r.o.
April 24, 2014
Dobry den, docela by me zajimalo, jaky tablet s jakym vybavenim pouzivate. Na nasich testovacich zarizenich nemame podobny problem ani s rychlosti, a predevsim ani se stabilitou (Google Nexusy a dalsi). Ohledne usinani ctecky - chapu, predame vyvojarum (Adobe), doufam, ze to zahrnou do nektere z dalsich verzi.

What's new

Oprava chyb