Patron GO: Finanční antivirus

Translate the description into English (United States) using Google Translate?Translate the description back to Czech (Czechia)

Tisícům čechů jsem ušetřil miliony korun. Máte opravdu jistotu, že někde neplatíte zbytečně moc? Stáhněte si mě do mobilu a zjistěte to během chvilky. Jednoduše mi přes vaší banku umožněte kontrolu výpisu z vašeho účtu. Během pár vteřin označím platby, u kterých můžete ušetřit. Jsou to třeba pojistky, energie, účet za telefon, půjčky, hypotéky a další... Vždy se sami rozhodnete, co chcete vyřešit. Výsledkem je to, že budete platit méně za stejnou službu, anebo stejně za službu výrazně lepší. Patron vám nic neprodává, Patron zlevňuje vaše platby. Chcete příklad? Dobře. Pražáci platí za povinné ručení v průměru o 1300Kč více než musí. Jen proto, že bydlí ve velkém městě. Některé pojišťovny ten příplatek však nemají. Chcete vědět které? Ukážu vám to přímo v aplikaci :)

PROČ POUŽÍVAT PRÁVĚ PATRON:

PATRON JE ZDARMA:
Patron je a bude zdarma. Šetří vám peníze a netahá z vás další jako jiní.

PRACUJE AUTOMATICKY:
Patron sám zkontroluje platby a najde v nich ty předražené. Nic tak nemusíte zadávat ručně.

JSTE V BEZPEČÍ:
Vaše data i peníze jsou vždy v bezpečí. Patron je může pouze číst a analyzovat. Nemůže je aktivně ovládat. Vše navíc probíhá ve vysoce zabezpečeném prostředí.Na vše dohlíží Česká národní banka

ROZHODUJETE VY:
Do řešení konkrétních finančních virů Patron nikoho nenutí. Léčíte jen ty viry, které vás skutečně trápí.

ODMĚNY ZA VŠE:
Finanční zdraví dokáže Patron ocenit. Za každý vyléčený vir získáváte body, které si vyměníte za hodnotné ceny

NAŠE ZÁSADY:
Když se rozhodnete vyřešit zbytečně vysoký výdaj, Patron vám garantuje, že budete platit vždy méně za stejnou službu, stejně za podstatně lepší službu, nebo méně za lepší službu. Nic jiného možné není.

PATRON AKTUÁLNĚ PODPORUJE TYTO BANKY (A DALŠÍ POSTUPNĚ PŘIDÁVÁ):
Airbank
Banka Creditas
Equa bank
Fio banka
Komerční banka
Moneta money bank
Raiffeisenbank
UniCredit bank
ČSOB
ERA
Poštovní spořitelna
Česká spořitelna
mBank
I saved millions of Czechs thousands of Czechs. Are you really sure you're not paying too much somewhere? Download me to your mobile and find out in a moment. Simply allow me to check your account statement through your bank. In a few seconds, I'll mark the payments you can save. These include insurance, energy, phone bills, loans, mortgages and more ... You always decide for yourself what you want to solve. As a result, you pay less for the same service, or for significantly better service. Patron does not sell you anything, Patron reduces your payments. Do you want an example? Good. On average, Prague residents pay more than CZK 1,300 more for compulsory insurance. Just because he lives in a big city. However, some insurance companies do not have the surcharge. Want to know which ones? I will show you directly in the application :)

WHY USE PATRON:

PATRON IS FREE:
The patron is and will be free. It saves you money and does not pull others out of you like others.

WORKS AUTOMATICALLY:
The patron himself checks the payments and finds the overpriced ones in them. You do not have to enter anything manually.

YOU ARE SAFE:
Your data and money are always safe. The patron can only read and analyze them. He cannot actively control them. In addition, everything takes place in a highly secure environment. Everything is supervised by the Czech National Bank

YOU DECIDE:
Patron does not force anyone to deal with specific financial viruses. You only treat the viruses that really bother you.

REWARDS FOR EVERYTHING:
Patron can appreciate financial health. For each cured virus you get points, which you exchange for valuable prizes

OUR PRINCIPLES:
When you decide to deal with an unnecessarily high expense, Patron guarantees that you will always pay less for the same service, as well as for a significantly better service, or less for a better service. Nothing else is possible.

PATRON CURRENTLY SUPPORTS THESE BANKS (AND ADDITIONALLY ADDS OTHER):
Airbank
Bank Creditas
Equa bank
Fio bank
Commercial Bank
Moneta money bank
Raiffeisenbank
UniCredit bank
ČSOB
ERA
Postal savings bank
Česká spořitelna
mBank
Read more
Collapse
3.7
223 total
5
4
3
2
1
Loading…

What's New

Aplikaci Patron neustále vylepšujeme, aby byla pro vás rychlejší a spolehlivější. Vylepšení, která v nejnovější aktualizaci najdete:
- Oprava bugu při přidání banky na specifických verzích Androidu
Read more
Collapse

Additional Information

Updated
October 13, 2021
Size
69M
Installs
10,000+
Current Version
1.2.3-a711fa0
Requires Android
6.0 and up
Content Rating
Everyone
Interactive Elements
Users Interact
Permissions
Offered By
Antivirus s. r. o.
©2021 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.