ProgresGuru audioknihy

Translate the description into English (United States) using Google Translate?Translate the description back to Czech (Czechia)

Věříme, že i vy se můžete posunout dál. Proto vám přinášíme mobilní aplikaci, díky které si přehrajete každou naší vzdělávací i odpočinkovou audioknihu. Načerpáte inspiraci, podpoříte kreativitu, nabudíte se motivací. Kdekoliv, kdykoliv a jednoduše.

Sbírejte moudra a bavte se s mobilní aplikací, která slouží k přehrávání audioknih zakoupených na www.progresguru.cz.

Aplikace, která vám ulehčí cestu k poslechu:

- přehrávání s funkcí „záložky“ při poslechu
- výběr konkrétní stopy a další funkce klasického přehrávače
- propojení s webem, snadný přístup k zakoupeným audioknihám
- rychlé notifikace o novinkách, výhodných akcích, slevách
- intuitivní ovládání

Pohodlné přehrávání odkudkoliv

Aplikace vám poslouží pro přehrávání audioknih ať už jste kdekoliv. Funguje jako klasický přehrávač. Pamatuje si, kde skončíte – můžete klidně poslouchat několik audioknih najednou. Dovolí vám také vybírat si konkrétní stopy nahrávek.

Rychlý přístup ke všem audioknihám na ProgresGuru.cz

Koupili jste si audioknihu a máte ji jen na webu? Došla vám na cestě inspirace? S aplikací se kdykoliv snadno dostanete ke svým zakoupeným audioknihám. Můžete si je stahovat, kupovat nové. Zkrátka cokoliv, co zrovna potřebujete.

Stále v obraze o novinkách a akcích

Neunikne vám žádná čerstvá „ryba“ z našeho rybníka. Aplikace vás informuje o nově vydaných audioknihách, o speciálních akcích, výhodných nabídkách a slevách. Hlídá věci, na které vy myslet nemusíte.

Intuitivní ovládání

Jakmile se do aplikace jednou přihlásíte, už ji umíte ovládat. Práce s aplikací je velice jednoduchá – přes hlavní stránku a menu procházíte všechny svoje zakoupené audioknihy, přehráváte je a kupujete si nové.

Jak aplikace funguje

Po stažení aplikace se buď přihlásíte, nebo zaregistrujete. Pokud už máte na www.progresguru.cz ve své „poličce“ audioknihy, po přihlášení si je můžete stáhnout do svého mobilu a rovnou poslouchat. Pokud ne, jednu jsme vám tam nahráli zdarma.

První registrace vás přesměruje na náš web, kde si koupíte svou první audioknihu. Při dalším přihlášení se vám na začátku objeví seznam zakoupených audioknih. Do mobilu může stáhnout všechny, nebo každou zvlášť. Stejně tak promazávat. Ukládají se na vnitřní paměť telefonu.

Hodně zábavy při poslechu!
We believe that you can move on. That's why we bring you a mobile application that allows you to play any of our educational and relaxing audiobook. You draw inspiration will support creativity, nabudíte the motivation. Anywhere, anytime easily.

Collect wisdom and have fun with a mobile application that is used to play audiobooks purchased at www.progresguru.cz.

An application that will ease the way to listen:

- playing with "bookmarks" while listening
- select specific tracks and other features of classical player
- website link, easy access to audiobooks purchased
- quick notification about new, favorable actions, discounts
- intuitive

Comfortable playing anywhere

Application allows you to serve audiobook playback wherever you go. It works as a classical player. You remember where you end up - you might as well listen to some audio books at a time. Also allows you to select a specific track recordings.

Quick access to all the audiobooks on ProgresGuru.cz

You bought the audiobook and just have it on the web? She came to you in the way of inspiration? With the application at any time easy access to their purchased audiobooks. You can download them, buy new. In short, whatever you need it.

Up to date on news and events

Not miss any fresh "fish" from our pond. The application will inform the newly-issued audiobook about special events, discounts and rebates. He watches things that you think you do not.

intuitive operation

Once you log into the application once, already you know how to operate it. Working with the program is very simple - the main page menu and scroll through all of your purchased audiobook you play it and buying a new one.

How it works

After downloading the application, either you log in or register. If you already have on www.progresguru.cz in its "shelf" audiobooks, after logging in you can download to your mobile phone and listen directly. If not, the one we have recorded there for free.

The first registration will redirect you to our website where you buy your first audiobook. The next time you log on to appear at the beginning of the list of audiobooks purchased. To Mobile, you can download all or each one separately. Likewise lubricated. Stored in the internal memory of the phone.

Have fun listening!
Read more
Collapse
2.7
13 total
5
4
3
2
1
Loading...

Additional Information

Updated
September 18, 2019
Size
7.8M
Installs
1,000+
Current Version
1.3.1
Requires Android
4.1 and up
Content Rating
Everyone
Permissions
Offered By
ProgresGuru.cz
©2019 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.