Condroid

5.0
115 reviews
1K+
Downloads
Content rating
Everyone
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image

About this app

When does this show? And where? And what is it? Which is open to food? These and other information will be made available Condroid right in your pocket!

Shows can filter, search through them, marking them or get them set alarms. Look in his pockets paper program. Download Condroid!
Updated on
Aug 12, 2020

Data safety

Safety starts with understanding how developers collect and share your data. Data privacy and security practices may vary based on your use, region, and age. The developer provided this information and may update it over time.
No data shared with third parties
Learn more about how developers declare sharing
No data collected
Learn more about how developers declare collection

Ratings and reviews

5.0
106 reviews
A Google user
May 5, 2018
Aj po rokoch je aplikácia výborná a spĺňa svoj účel!
A Google user
June 26, 2020
super.
A Google user
February 25, 2013
4/5 ne protože by to nebyla výborně použitelná věc, jako spíš protože cítím prostor pro vylepšení pár věcí. Namátkou: - po prohlédnutí pořadu/zařazení do oblíbených by si mohla pamatovat, kam jsem měl nascrollováno, je otravné scrollovat znovu po přečtení anotace/favenutí - mohla by umět zobrazit program nejen jako pořadí, ale i jako tabulku - mohla by umět komunikovat s kalendářem (základní Google aplikací nebo přímo s gCalendar) a zapisovat favnuté programy rovnou do něj (je mi jasné že to je fanovská app a že z ní autor nic nemá, ale kdyby náhodou hledal náměty na případné zlepšení...) Jinak musím skutečně ocenit - právě díky ní jsem byl dokonce po letech i na pár přednáškách, protože mi je připomněla i když jsem trčel v HoFFpůdce. Navíc mě fakt nebaví u sebe nosit programy a anotace které stejně permanentně ztrácím, takhle mám všechno neustále hezky v telefonu. Jo a btw.: Samsung Galaxy SII, Ice Cream Sandwich - funkční bez jakýchkoliv problémů