10K+
Downloads
Content rating
Everyone
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image

About this app

my213 je elektronická on-line služba pro pojištěnce RBP, zdravotní pojišťovny, díky které máte potřebné informace přehledně na jednom místě.

Tato aplikace je určená pro pojištěnce, lékaře, zaměstnavatele a všechny, kteří chtějí komunikovat elektronicky. Není to nic složitého, založení účtu provedete on-line za pár minut.
Jednoduchá a uživatelsky přívětivá on-line služba vám umožní sledovat a propojit účty jedním přihlášením.

Nemáte čas navštívit naši pobočku? Nevadí, nyní můžete využít naši plnohodnotnou zabezpečenou komunikaci, při které je možné řešit nadstandardy elektronicky jednoduše a přehledně včetně informací o čerpání, převodech a historií.

Někam se chystáte a nemáte cestovní pojištění? V naší aplikaci si ho zřídíte raz, dva.

Ztratíte občas přehled, kdy jste absolvovali poslední preventivní prohlídku? Pak se Vám jistě zalíbí přehled dat posledních prohlídek.

Zajímá vás čerpaní péče za posledních 5 let, přehled uhrazených regulačních poplatků a doplatků za léčiva? I na tyto otázky dostanete odpovědi.

Že ještě nejste pojištěncem RBP? Přeregistrace není žádná věda, zjednodušili jsme pro vás možnost stát se našim pojištěncem.

Jste samoplátce nebo osoba samostatně výdělečně činná (OSVČ) a chcete znát přehled plateb? Pomocí přehledného seznamu se můžete podívat na celou historii.

Hledáte nejbližšího lékaře? Máme pro vás smluvní poskytovatelé zdravotní péče RBP dle odborností, lokality a další. Stejně snadno zde naleznete informace o úhradách, cenách a výši případného doplatku léčivých přípravků.

Mysleli jsme i na lékaře, kteří si mohou prohlédnout seznam a detail kapitovaných pacientů a očkovaní.

Jste účetní a máte na starosti správu účtů od více firem? Pak vám jistě práci usnadní účetní historie u RBP ne jen za posledních 5 let u všech typů účtu, možnost podání HOZ, Avíza, on-line seznamy zaměstnanců.

A protože se snažíme držet krok s dobou, naše služby jsou bezbariérové.

Co ještě naše aplikace my213 dokáže? To se dozvíte jakmile si ji vyzkoušíte, ať už na našem webu nebo ve svém mobilu.Záleží na tom, co si myslíte, dejte nám vědět co by se Vám v aplikaci líbilo nového na rbp@rbp-zp.cz .
Updated on
Apr 19, 2022

Data safety

Developers can show information here about how their app collects and uses your data. Learn more about data safety
No information available

What's new

Přidána možnost přihlášení pomocí biometrie.