Realingo: reality k prodeji i pronájmu

Translate the description into English (United States) using Google Translate?Translate the description back to Czech (Czechia)

Všechny reality na jednom místě. Realingo zobrazuje inzeráty ze všech velkých českých realitních serverů (idnes reality, hyperreality, české reality, bazoš aj.) v jedné aplikaci. Prodeje a pronájmy, byty, domy, pozemky, garáže, chaty a chalupy. Nastavte svá kritéria a vybírejte z více než 120.000 realit dostupných v ČR. Nejvíce nabídek bytů a domů v Praze, Brně, Ostravě, ale i ve všech ostatních městech. Kromě nemovitostí na prodej jsou k dispozici také dražby a projekty domů od developerů. Pronájmy obsahují i spolubydlení a podnájem bytů.

Hledáte pronájem bytu bez realitky? Tak jste na správném místě - Realingo obsahuje jak nabídky od realitních kanceláří tak soukromou inzerci (byty k pronájmu bez realitky).

Kromě domů a bytů umí aplikace hledat také kanceláře, sklady nebo nové obchodní prostory k pronájmu. Výsledky hledání lze zobrazit přehledně na mapě nebo jako seznam realit.

Novinka! Okamžitá upozornění na nové nabídky 🔔

Než se dostanete k emailu s novými nemovitostmi, může být už pozdě. Mobilní aplikace Realingo Vás upozorní hned, jak novou nabídku na trhu zaregistrujeme.

Novinka! Vyhledávání podle času dojíždění 🚗

Myslíme si, že čas jsou peníze a pokud ne, určitě chcete strávit co nejméně času v autě nebo v dopravě. Nově Vám Realingo ukáže, že můžete bydlet i dál a přesto být v práci rychleji.

Nejširší nabídka nemovitostí

• byty na prodej a k pronájmu
• domy, vily, zahrady
• pozemky na prodej, louky, lesy
• sklady, kanceláře, obchodní prostory
• garáže, chaty, chalupy a ostatní reality na prodej nebo k pronájmu

Něco byste zlepšili? Napište nám prosím na appka@realingo.cz. Každý měsíc přinášíme novou verzi s novými funkcemi 🚀. Moc děkujeme za zpětnou vazbu i vaše hodnocení.
All realities in one place. Realingo displays advertisements from all major Czech real estate servers (real estate idnes, hyperreality, Czech real estate, bazoš, etc.) in one application. Sales and rentals, apartments, houses, land, garages, cottages and cottages. Set your criteria and choose from more than 120,000 properties available in the Czech Republic. Most offers of apartments and houses in Prague, Brno, Ostrava, but also in all other cities. In addition to real estate for sale, there are also auctions and home projects from developers. Rentals also include roommates and subletting apartments.

Are you looking to rent an apartment without real estate? So you are in the right place - Realingo contains both offers from real estate agencies and private advertising (apartments for rent without real estate).

In addition to houses and apartments, the application can also search for offices, warehouses or new retail space for rent. Search results can be displayed clearly on the map or as a list of properties.

New! Instant notification of new offers 🔔

It may be too late to get an email with new real estate. The Realingo mobile application will notify you as soon as we register a new offer on the market.

New! Search by commute time 🚗

We think that time is money and if not, you definitely want to spend as little time as possible in a car or in transport. New Realingo will show you that you can still live and still be at work faster.

The widest range of properties

• apartments for sale and for rent
• houses, villas, gardens
• land for sale, meadows, forests
• warehouses, offices, retail space
• garages, cottages, cottages and other real estate for sale or rent

Would you improve something? Please write to us at appka@realingo.cz. Every month we bring a new version with new features 🚀. Thank you very much for your feedback and your rating.
Read more
Collapse
4.4
186 total
5
4
3
2
1
Loading…

What's New

Nově v této verzi můžete nastavit, jak často vám budou chodit notifikace pro sledovaná hledání.

Pro inzerenty přinášíme rozšíření aplikace o správu poboček a makléřů.
Read more
Collapse

Additional Information

Updated
September 16, 2021
Size
32M
Installs
10,000+
Current Version
1.11.0
Requires Android
5.0 and up
Content Rating
Everyone
Interactive Elements
Users Interact
Permissions
Offered By
Realingo.cz - nemovitosti a reality
©2021 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.