Seznamka Štěstí.cz - nyní zdarma

Translate the description into English (United States) using Google Translate?Translate the description back to Czech (Czechia)

Osudová seznamka pro seznámení mužů a žen z České republiky. Na seznamce se nyní seznamuje přes 120 tisíc lidí.

Člověku je přirozené žít v páru. Není však jednoduché najít toho pravého. Spoléhat jen na náhodu se nevyplácí. Dávno už také neplatí pořekadlo: Sedávej, panenko v koutě, budeš-li hodná, najdou tě. Štěstí přeje připraveným.

Život je hledání

Říká se, že pro každého na světě existuje více ideálních partnerů. Lidí, se kterými bychom mohli být šťastní. Často se však stává, že je dlouho míjíme a někdo je nepotká vůbec. Osudu je proto třeba pomoci. Těžko oslovíte na ulici každého, kdo se vám líbí, abyste zjistili, zda je nezadaný, jaké jsou jeho životní cíle, co ho zajímá atd. Ne každý má také čas nebo zájem trávit večery v barech, na diskotékách nebo se účastnit organizovaných seznamovacích večírků s velmi omezeným výběrem neznámých lidí.

Držíme vám palce, a nezapomeňte, že záleží především na vás. Nestačí jen chtít, je důležité pro splnění svých snů i něco udělat.
Fatal dating to get to know men and women from the Czech Republic. The dating now introduces over 120 thousand people.

Man is naturally live in pairs. But it is not easy to find the right one. Rely on luck does not pay. Long had also not apply adage Sedávej, doll in the corner, if you're good, they will find you. Luck favors the prepared.

Life is a search

They say that for everyone in the world there are more ideal partner. People with whom we could be happy. Often the case that a long time we pass someone is to meet them all. Fate is therefore necessary assistance. Hard to reach your street anyone you like, to see if it is entered, what are his goals in life, what interests him, etc. Not everyone has the time or interest to also spend evenings in bars, discos or participate in organized get-togethers with very limited selection of strangers.

We keep our fingers crossed for you, and remember that it depends mainly on you. Not enough to want, it is important to fulfill their dreams and do something.
Read more
Collapse
3.3
2,636 total
5
4
3
2
1
Loading…

What's New

Drobné opravy a vylepšení, upravené upozornění na nové vzkazy pro novější verze Android.
Read more
Collapse

Additional Information

Updated
June 12, 2020
Size
3.7M
Installs
100,000+
Current Version
1.8.2
Requires Android
4.0 and up
Content Rating
Mature 17+
Interactive Elements
Users Interact
Permissions
Offered By
Zásobování a.s.
Developer
Zásobování a.s. Chloumecká 3376 27601, Mělník Česká Republika
©2021 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.