1K+
Downloads
Content rating
Everyone
Screenshot image
Screenshot image

About this app

Tichá linka je sociální služba tlumočení znakového jazyka a přepisu mluvené řeči do textu online. Je určena lidem se sluchovým nebo kombinovaným postižením a umožňuje jim komunikovat se slyšícími lidmi bez bariér. Uživatel má možnost si dle svých komunikačních preferencí zvolit vhodnou službu a dle toho se spojit buď s tlumočníkem znakového jazyka, nebo s přepisovatelem mluvené řeči. Pokud upřednostňuje komunikaci ve znakovém jazyce, vybere si online tlumočení a spojí se s tlumočníkem prostřednictvím videohovoru. Pokud upřednostňuje komunikaci v českém jazyce, zvolí službu přepisu a spojí se s přepisovatelem skrze textové okno. Tlumočník/přepisovatel potom simultánně zprostředkuje telefonickou nebo osobní komunikaci se slyšícím.
Kromě tlumočení nebo přepisu je také možné využít službu úprava textu a upravit text tak, aby byl gramaticky správně. Využít lze také překlad textu do znakového jazyka a naopak.
Veškerá komunikace s tlumočníky a přepisovateli probíhá online a ve skutečném čase. Služba tlumočení je otevřena nonstop, služba přepisu 7-17 hod. Uživatelé si mohou předem rezervovat přesný čas tlumočení či přepisu. Pro případ potřeby akutního využití služby existuje možnost spojit se v režimu pohotovosti, tzn. ihned.
Updated on
Nov 22, 2019

Data safety

Developers can show information here about how their app collects and uses your data. Learn more about data safety
No information available

What's new

Nová aplikace - Tichá Linka